Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti

Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.12.2020 - 16:29
İlk Mad Max filminin yanı sıra Mad Max: Fury Road filminde Immortan Joe karakterine hayat veren Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti.

Mad Max: Fury Road filminde Immortan Joe karakteri ile harika bir performans sergileyen Hugh Keays-Byrne'ın hayatını kaybettiği açıklandı. Oyuncunun ölüm haberini ise 1975 yılında beraber çalıştığı The Man from Hong Kong filminin yönetmeni Brian Trenchard-Smith verdi. Hastanede tedavi gören oyuncunun 1 Aralık Salı günü hayatını kaybettiği açıklandı.

Mad Max: Fury Road filminin Immortan Joe'su aramızdan ayrıldı

Son olarak Mad Max: Fury Road filminde yer alan Hugh Keays-Byrne, aynı zamanda 1979 yapımı olan ve Mel Gibson'ın başrolde yer aldığı Mad Max filminde de rol almıştı. Uyuyan Güzel, Moby Dick gibi yapımlarda da rol alan oyuncu aynı zamanda tiyatro oyunlarıyla da kariyerinde önemli rollere imza atmıştı. Ölüm haberini veren ve aynı zamanda aktörün kariyerinde önemli bir durak olan Royal Shakespeare Company şirketinin kurucusu Brian Trenchard-Smith, oyuncuyu şu sözler ile andı;

"Hugh çok cömert bir kalbe sahipti. Yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatmayı önerebilir ya da evsiz olan bir gence kalacak yer verebilirdi. Sosyal adalete her zaman önem verdi ve bu konular popülerleşmeden çok önce çevreyi koruyordu. Hayatını, insanlığın beraberliği üzerine yönetiyordu. Arkadaşlığını özleyeceğiz.

Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 13:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 17:15
Işıklar içinde uyu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×