Mafia 2: Joe's Adventures ilk 20 dakika

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 26.11.2010 - 18:42
Alsak mı almasak mı?
Mafia 2 ağsutos ayı sonunda çıkmıştı. Oyuncular açısından ise; bir grup oyuncu beğenirken, bir grup oyuncu da ilk Mafia oyunundan aldığı tadı alamamıştı. 2K Games, Mafia 2 için Joe's Adventures isimli indirilebilir içeriği yayınladı. Single player odaklı paket Vito'nun arkadaşı Joe'nun maceralarını konu alıyor. Eğer paketi alıp almama konusunda kararsızsanız belki ilk 20 dakika karar vermenizde size yardımcı olabilir.


Not:YouTube videosudur.İzlemek için tıklayın.


Not:YouTube videosudur.İzlemek için tıklayın.
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2: Joe's Adventures ilk 20 dakika

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×