Marvel vs Capcom 3 "yıkıp" geçiyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 27.08.2010 - 11:04
Yeni yayımlanan videolar, yeni komboları gösteriyor.

Yapımına devam edilen dövüş oyunu Marvel vs. Capcom 3 için yeni hareketler gösteren bir video yayımlandı.

Videoda Amaterasu ve Super Skrull karakterlenin 3. seviye "hyper"ları görülüyor. Hareketler ve kombolar o kadar renkli ve dinamik gözüküyor ki sanırız oyun elimize ulaştığında oynamayı bırakıp izleyeceğiz.

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, önümüzdeki ilkbahar aylarında Xbox 360 ve PS3 platformlarında oyuncularla buluşacak.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel vs Capcom 3 "yıkıp" geçiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×