Marvel's Avengers güncellemesi oyuna yeni bir kötü karakter ekliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.06.2021 - 10:38
Marvel's Avengers'ta eeni kötü karakter Scientist Supreme Monica Rappaccini bugün ortaya çıkıyor, sınırlı süreli etkinlik Perşembe günü başlıyor

Square Enix, Marvel's Avengers için oyuncuların yüzleşmesi gereken yeni bir tehdit içeren güncellemenin yayına girdiğini duyurdu: The Cosmic Cube. Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect olayları sırasında Avenger’lar, AIM ve Scientist Supreme Monica Rappaccini: The Cosmic Cube tarafından üstlenilen korkunç yeni bir silah projesinin tehdidini ortaya çıkardı. İlk olarak Temmuz 1966'da Tales of Suspense #79'da ortaya çıkan bu inanılmaz güçlü öğe, evrendeki madde ve enerjiyi bilinmeyen bir ölçekte kontrol etme yeteneğine sahip. Ve şimdi, Advanced Idea Mechanics'in çılgın dahi beyninin elinde.

Marvel's Avengers güncellemesi oyuna yeni bir kötü karakter ekliyor

Oyuncuların Cosmic Cube 'ün kontrolünü Monica'dan, bugün mevcut olan yeni bir Villain Sector görevi “Beating the Odds”da ele geçirme zamanı geldi. Ancak silahın muazzam gücü onu daha da büyük bir tehdit haline getirdi ve Avenger’ların onu tek başına veya dört oyuncuya kadar takım halinde yenmek için zekalarını ve kahramanca güçlerini kullanmalarını gerektirdi.

Yeni Villain Sector’e ek olarak, sınırlı süreli Cosmic Threat Etkinliği 24 Haziran'da başlayacak ve 8 Temmuz'a kadar devam edecek. Cosmic Threat Etkinliği sırasında oyuncular, Monica'nın süper silahı olan Cosmic Cube’ün neden olduğu Kozmik enerji izlerini aramak için dünyayı dolaşmalıdır. Özel Cosmic Threat Etkinliği görevlerine katılan ve Kozmik Hasar zorluklarını tamamlayan oyuncular, yaklaştıkça ve AIM'in Cosmic Cube kullanma çabalarına meydan okudukça benzersiz bir animasyonlu isim plakası, teçhizat ve diğer değerli ödüller kazanacaklar. 

Bu yeni Cosmic Cube içeriği, Şubat ayındaki Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect hikayesini devam ettiriyor ve Ağustos ayında çıkacak olan Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War for Wakanda da dahil olmak üzere gelecek sürümler için zemin hazırlıyor.

Marvel's Avengers güncellemesi oyuna yeni bir kötü karakter ekliyor

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 06:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.06.2021 10:54
Oyunu indirme zamanı geldi içerik geldikçe indiriyom hjhjhj
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel's Avengers güncellemesi oyuna yeni bir kötü karakter ekliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×