Mass Effect 4 ile ilgili çok önemli detaylar ortaya çıktı!

Çağlar Avcıl
Çağlar Avcıl 20.04.2015 - 17:04
EA, yanlışlıkla oyunla ilgili bilgileri sızdırmış olabilir
Geçtiğimiz günlerde EA'in yaptığı bir anketin sonuçlarında Mass Effect 4 ile ilgili oldukça fazla detay su yüzüne çıktı. Anketi yapan şirket Dragon Age Inquisition için de geçmişte birkaç anket yapmıştı ve sonuçlarla oyununun içeriği karşılaştırıldığında  sonuçların paralel olduğu görülmüştü.

Mass Effect 4 ile ilgili çok önemli detaylar ortaya çıktı!
EA konuyla ilgili bir açıklama yapmasa da eğer bu bilgiler doğruysa oyunda Mass Effect 4 önceki oyunlardan farklı bir konuyu ele alacak ve bu sefer Sheppard yerine insanlığa yeni bir yaşama alanı arayan bir "pathfinder"ı canlandıracağız. Ayrıca oyun Mass Effect 3'e göre birkaç kat daha büyük olacak ve yüzlerce güneş sistemini gezebileceğiz. Aynı zamanda ME4'deki parti sistemi de tekrardan karşımıza çıkacak.

Keşfe çıktığımız gezegenlerin yüzeyine de inerek o gezegenleri partimizle beraber gezebileceğimiz gibi gezegene inen gemimizin inişine kadar tüm detayları da görebileceğiz. İşte oyunla ilgili tüm detaylarını özeti şu şekilde:

KEŞİF VE KİŞİSELLEŞTİRME SİSTEMİ:

- 100'lerce güneş sistemini gezebilecek bir uzay gemisine sahip olacağız ve Mako ile gezegenlere inip keşif yapabileceğiz.

- Mako aracı geliştirilebilir ve kişiselleştirilebilir olacak.

- Keşfetmek ve koloni kurmak için için 100'lerce gezegen yüzeyi bulunacak.

- Koloniler ve maden yerleşkeleri kurabileceğiz.

- Ekibimizin yetenek ağacını, ekipmanlarını ve silahlarını geliştirebileceğiz.

Mass Effect 4 ile ilgili çok önemli detaylar ortaya çıktı!
GÖREVLER VE ÇOK OYUNCULU MODLAR

- Remmant Vault Raid'leri: Arkadaşlarımızla raid'lere katılıp çok güçlü itemler, yıldız anahtarları dve farklı ödüller elde edebileceğiz

- Khet karakolları: Dalga bazlı üzerimize gelen düşmanları arkadaşlarımızla beraber yok ettiğimiz bir mod olacak. Oynadığımız kadar deneyim puanı kazanabileceğiz.

- Strike Team: Paralı askerlerden ekip oluşturmak için çeşitli kaynaklar harcayacağımız ve AI bazlı yardımcılar elde edecek ve bu karakterleri göreve çıkarabileceğiz. Bu askerler de aynı Dragon Age Inquisiton'da olduğu gibi 20-30 dakikalık sürelerden sonra görevlerini tamamlayarak bize deneyim puanı kazandıracaklar.

- Active Strike Team: Aynı görevleri istersek co-opolarak da arkadaşlarımızla takım oluşturup tamamlayabileceğiz.

- Horde Mode: Mass Effect 3'de olduğu gibi dalga dalga gelen düşmanları temizleyerek çeşitli görevleri toplayacağız ve karşılığında deneyim puanı elde edeceğiz.
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect 4 ile ilgili çok önemli detaylar ortaya çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×