Mass Effect: Andromeda'dan yeni bilgiler

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 8.11.2016 - 09:14
Yıkılabilir çevre de mevcut...
Geçtiğimiz gün yayımlanan yeni Mass Effect: Andromeda fragmanı ile bizleri yeniden heyecanlandıran Bioware, bugün yapımla ilgili yeni detayları gün yüzüne çıkardı. Yapılan açıklamada Frostbite 3 motoru ile geliştirilen Mass Effect: Andromeda'nın, tıpkı Battlefield serisinde olduğu gibi yıkılabilir çevre elementlerini içereceği belirtildi. Ayrıca oyun içersinde daha yükseğe zıplamamıza olanak sağlayacak olan Boost Jump özelliğinin de olacağını belirten Bioware, yeni silahların ve Biotic'lerin savaş sistemini baştan aşağı değiştireceğini belirtti.

Mass Effect: Andromeda'dan yeni bilgiler
Mass Effect: Andromeda tüm bunların yanında, 4 kişiye kadar co-op çevirim içi oyun tecrübesi sunacak. Bu co-op durumu, oyuncuların sınıflarına göre ayarlanacak bu sayede de co-op deneyimi daha eğlenceli bir hal alacak. Mass Effect: Andromeda, Mart 2017'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

Mass Effect: Andromeda'dan yeni bilgiler
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mass Effect: Andromeda'dan yeni bilgiler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×