Merlin'in Kazanı okuyucuları bu oyunu PC'de görmek istiyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 4.10.2011 - 15:25
PC için en çok beklenen konsol oyunu belli oldu
Merlin'in Kazanı olarak yaptığımız son ankette sizlere PC'de en çok görmek istediğiniz konsol oyununu sormuştuk. Şimdi ise anketimiz nihai sonucuna ulaştı ve birinci belli oldu.

On seçenekli cevabımızda paydalar genelde birbirine yakın şekilde dağılmış ancak bir oyun var ki onu tüm PC oyuncuları hevesle istiyor.

Anketimize göre Merlin'in Kazanı okuyucularının PC'de en çok görmek istedikleri konsol oyunu God of War oldu. Onu Red Dead Redemption ve Uncharted takip ediyor. İşte sonuçlar.

NOT: Tüm okuyucularımızı yeni anketimiz "PES 12 mi, FIFA 12 mi"ye de bekleriz. Kendisini anasayfada görmeniz mümkün.

Merlin'in Kazanı okuyucuları bu oyunu PC'de görmek istiyor
Yorumlar 62
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin'in Kazanı okuyucuları bu oyunu PC'de görmek istiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×