Metro Exodus'un yeni videosu nihayet geliyor

Metro Exodus'un yeni videosu nihayet geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.12.2017 - 10:54
Oyunun yeni videosu ne zaman yayınlanacak?

Aynı isimli kitap serisinden baz alınarak geliştirilen Metro serisi bildiğiniz gibi şimdiden oyun dünyasında önemli bir yere sahip olmuş durumda. Serinin kitaplardan bağımsız hale gelen yeni oyunu Metro Exodus ise uzun süredir sessizliğini koruyordu. E3 2017 fuarında duyurusu yapılan ve burada yayınlanan videosundan sonra sessizliğe gömülen oyun hakkında nihayet yeni bir haber geldi.

Metro Exodus için yeni video geliyor!

Metro Exodus'un yeni videosunun Cuma günü yayınlanacağı kesinlik kazandı. The Game Awards etkinliğinin arkasındaki isim olan Geoff Keighley, her zaman olduğu gibi kendi Twitter adresinden bir açıklama yaptı ve Metro Exodus'un yeni bir videosunun etkinlikte gösterileceğini duyurdu. tabi bu videonun Trailer mı yoksa oynanış videosu mu olacağı yönünde bir açıklama yapılmamış.

Serinin eski oyunlarında olduğu gibi Artyom karakterini yönlendireceğimiz Metro Exodus, tamamen açık dünya dinamikleri üzerine oturtulmuş bir şekilde karşımıza çıkacak. Yer altı tünelleri dışında oyunda açık alanlarda da dolaşabileceğiz. Birçok duyuruya ev sahipliği yapacak olan The Game Awards etkinliğinin TSİ Cuma sabah 3:30'da gerçekleşeceğini de hatırlatalım.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 01:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2017 19:09
Yazdığım yorum neden yayınlanmıyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2017 13:53
Heycan varr !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2017 11:31
Oyun trailer gosteriminde bile son kitap olan 2035 üzerine yapılacağı gösterilirken kitaplardan bağımsız demek ne kadar doğru?

Oyun kesinlikle acık dünya oyunu olmayacak diye bağıra bağıra acıkladılar. Sadece yer yer gezip tozma olacak diye.

Bu acıklamalara dayanarak nasıl haber yapıyorsun pes!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×