MicroVolts, açık beta 10 Mart’ta başlıyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.03.2011 - 12:56
Açık Beta yeni haritalar ve yeni bir oyun modu sunuyor
Rock Hippo Productions Ltd, hızlı ve öfkeli MMO-TPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts için bu Perşembe Açık Betanın başlayacağını duyurmaktan memnuniyet duyar.

Açık Beta oyunculara şunları sunuyor:

• Yeni Bir Oyun Modu “Eleme”: Eleme, stratejik, agresif saldırıları ödüllendiren takıma dayalı bir mod. Bir oyuncu öldürüldüğünde, oyundan çıkıyor! Radar yarı sürede haritanın ortasında beliriyor. Haritayı ele geçirirseniz, kalan her düşmanı görebileceksiniz. Bu, haritanın kontrolünü ele geçirmek için sürdürülen bir savaş! Geride kalırsanız, kesinlikle eleneceksiniz. Devam edin ve eleyen siz olun.
• Açık Beta tanıtım filmini şu adresten indirebilirsiniz: www.microvolts.com
• İki yeni harita, Şato ve Araba Mezarlığı, saatler süren çok oyunculu bir kargaşa sunuyor.
• Oyuncular ilk Açık Beta Turnuvası için kullanılacak oyun modunu şuradan oylayabilirler: https://www.microvolts.com/forum.aspx?id=2412

Hala bir Beta hesabı almadıysanız, oyunun web sitesini ziyaret edin ve siz de eğlenceye katılın:

https://www.MicroVolts.com/
. Siteyi düzenli olarak güncelleyerek, geleceğin oyuncularına oyuna dair fikir ve Açık Beta sırasında gerçekleşecek oyun içi etkinliklere ilişkin bilgi veriyoruz. Turnuvalar ve diğer sürpriz etkinlikler açıklanacak, yani siteyi her gün kontrol etmeyi unutmamanız gerekli.

- Basın Bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MicroVolts, açık beta 10 Mart’ta başlıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×