Mighty No. 9'nın retro kutuları bağışçılarına gönderildi

Furkan Güler
Furkan Güler 27.07.2017 - 16:04
Mighty No.9'nın retro kutuları elinize geçti mi? Geçtiyse elinize geçen kutulardan memnun kaldınız mı?
Mighty No. 9'nı hatırladınız mı? Veya hatırlamak istemiyorsanız oyunun ne kadar kötü olduğunu istemeden de olsa hatırlamışsınızdır. Mega Man'in babası Naoya Tomita'nın büyük umutlarla piyasaya sürdüğü ancak hem geliştirilme süresi, hem de oyunun her yönüyle kötü olması durumundan dolayı Mighty No. 9, video oyun tarihinde büyük bir başarısızlık olarak yer etti. Her ne kadar oyuncular, oyundan sıkılıp Mighty No. 9'nı raflara kaldırsa da, Kickstarter bağışçılarına özel olarak gönderilecek retro kutular 1 yılın ardından nihayet sahiplerine gönderildi.

Minimum 60 dolar bağış yapanlara gönderilen retro kutuyu satın alanlar, büyük ihtimalle hayatlarında harcadıkları en kötü 60 doları Might No. 9'a vermişlerdir. Keza kutu içeriği de gerçekten çok kötü durumda. 60 dolar etmeyecek kutunun içerisinden Might No. 9 için bir adet el kitabı ve sanat kitabı çıkıyor. Hatta ortaya atılan iddialara göre kutu o kadar özensiz yapılmış ki, içerisinden çıkan kitaplar kutudan bi kere çıkınca geriye bile konulamıyor.Tasarımsal olarak da oldukça basit olan retro kutunun içeriğinden herhangi bir oyuncu mutlu değil. Diğer bir yandan bazı oyuncular, 60 dolar bağış yaptığını ve oyunun üstünden 1 yıl geçmesine rağmen hala retro kutularını alamadıklarını söylüyor. Peki aramızda Mighty No. 9'a bağış yapmış oyuncu arkadaşlar var mı? Varsa, benden size koca bir bardak soğuk su gelsin... Son olarak Mighty No. 9'ın retro kutusuna yakından bakmak isterseniz, Twitter'dan #mightyno9 ve #EpicFail hashtaglerine bakmanız yeterli.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mighty No. 9'nın retro kutuları bağışçılarına gönderildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×