Modern Prens of Persia oyunu iptal edildi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2010 - 10:15
2000'li yıllarda eli kılıçlı bir prens düşündünüz mü hiç?
Ubisoft'un başarılı aksiyon serilerinden Prince of Persia, bir süre önce akıllarda farklı planların bir parçası olarak yer alıyormuş, ancak bu planlar hayata geçirilmemiş.

Şu an Deux Ex: Human Revolution oyununun üzerinde çalışan eski Ubisoft sorumlularından Jonathan Jacques-Belletete, Prince of Persia oyununu modern arenaya taşımayı düşündüklerini belirtti. Yarından Sonra filmini hayal edin. Dev gökdelenlerin etrafı kar ve buzullarla kaplıydı. İşte bu yeni Prens oyununda da gökdelenlerin etrafı sarı kumlalarla çevrili olacak ve ilginç bir modern zaman deneyimi sağlanacaktı, ama olmadı. Bu oyun iptal edildi ve çizgisi farklı bir Prens oyunu olarak karton tarzda grafikli Prince of Persia oyunuyla karşılaştık.

Sizce bu proje iptal edilmeyip, oyunculara sunulsaydı, nasıl olurdu?

Modern Prens of Persia oyunu iptal edildi
Yorumlar 43
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Prens of Persia oyunu iptal edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×