Monster Notebook Karne Festivali indirimleri başladı

Basın Bülteni 27.01.2022 - 14:56
Monster Notebook’tan oyun tutkunlarına sürpriz indirimler sunan Karne Festivali başladı.

Monster Notebook, oyunculara ve yüksek performanslı bilgisayar arayışındaki kullanıcılara hitap eden seçili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayarda indirim fırsatları sunan Karne Festivali’ni başlattı. 4 Şubat 2022’ye kadar sürecek kampanya, Monster Notebook web sitesi ve mağazalarından satın alınan ürünlerde geçerli olacak. 

Monster Notebook Karne Festivali indirimleri başladı

Monster Notebook Karne Festivali indirimleri başladı

Karne Festivali kapsamında yararlanılan indirimlere ek olarak kullanıcılar, dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel vade farksız 12 taksit, Paraf ile 9 taksit veya 6 taksitte 3 ay erteleme  kampanyasından da yararlanabiliyor. 

“Oynayamadığınız oyun olursa anında iade” sloganıyla oyunculara ve yüksek performans arayışındaki kullanıcılara maksimum performans vaat eden Monster Notebook, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılara 15 Günlük Koşulsuz İade Garantisi, Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi gibi ayrıcalıklar da sunuyor. 

Monster Notebook kullanıcıları, ürünlerini senede iki defa Monster Notebook Teknik Servisleri’ne götürerek veya ücretsiz kargo ile göndererek Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi kapsamında bakım hizmetinden yararlanıyor. Her altı ayda bir cihaz içi temizliği, termal macun değişimi gibi işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştiren kullanıcılar ürünlerinin ilk günkü verimlilikle çalışmasını sağlıyor.

Monster Notebook Karne Festivali hakkında detaylı bilgi için haftanın her günü 09.00-00.00 saatleri arasında Monster Notebook web sitesinde hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nı ziyaret edebilir, canlı destek ekibiyle görüşebilirsiniz. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2024 10:20
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 20:50
Eksik olsun çin malı
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 16:54
Bu Fiyata kasalı yaptırmak daha mantıklı..
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 23:11
Laptop alanların neden aldığı belli 2022 yılında laptop alanların neden aldığını bilmiyormuş gibi ''emme gasa dağa eyi'' demeyi ne zaman bırakırsınız?
Kalan Karakter: 300 Gönder
Monster Notebook Karne Festivali indirimleri başladı
İlginizi Çekebilir