Morhaime: 'WoW yenilenecek'

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Morhaime: 'WoW yenilenecek'
Morhaime: 'WoW yenilenecek'


Activision Blizzard'ın ilk çeyrek finansal açıklamalarının yapıldığı toplantıda, Blizzard başkanı Mike Morhaime, World of Warcraft'ın yeni ek paketi Cataclysm'le birlikte grafiksel ve oynanış açısından yenileneceğini söyledi.

Ayrıca Cataclysm beta versiyonu ile ilgili açıklama yapan Morhaime, bu versiyonla ilgili henüz kesin bir tarih olmadığını söyledi.

Bobby Kotick ise oyunu şu an 11 milyon kişinin oynadığını ve ek paketle birlikte bu sayıda bir artış beklediklerini belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Morhaime: 'WoW yenilenecek'

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×