Mortal Kombat 11'de Spawn kavgaya dahil oluyor

Mortal Kombat 11'de Spawn kavgaya dahil oluyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.03.2020 - 11:07
Son dönemin en iyi dövüş oyunlarından biri olan Mortal Kombat 11 kadrosuna bu sefer de ünlü çizgi roman karakteri Spawn katılıyor.

Mortal Kombat 11 için Spawn odaklı bir video geldi. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl çıkan oyun daha sonradan gelen karakterler ile kadrosunu bir hayli genişletmişti. Nitekim oyunun çıkışından sonra Joker, Sindel, Terminator, Shang Tsung ve Nightwolf gibi karakterlerin oyuna eklendiğini görmüştük. İşte Combat Pack ile birlikte neredeyse bir yıl önce duyurusu yapılan Spawn karakterinin oyuna ekleneceği tarih de nihayet belli oldu. Üstelik bu tarih ile birlikte karakter odaklı bir tanıtım videosu da yayınlandı.

Mortal Kombat 1'de Spawn kavgaya dahil oluyor

17 Mart'ta erken erişim olarak oyuna eklenecek olan karakterin 24 Mart'ta ise tamamen oyuna entegre edileceği açıklandı. Yayınlanan karakter videsuna baktığımızda ise Spawn'ın tüm karizması ile oyunda arz-ı endam eylediğini görüyoruz. parıl parıl parlayan gözleri ve efil efil pelerini ile oyuna tam olarak uyum sağlamışa benziyor. Zaten kullandığı silahlar dışında bu pelerinini ve beline doladığı zinciri de kavgaya dahil ediyor. Görünmez olma gibi yeteneklere de sahip olan Spawn, Fatality kısmında ise adına yarışır bir performans sergilemiş.

Spawn için yayınlanan karakter videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Buradan ise Mortal Kombat inceleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 02:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2020 14:38
abi NS gerçekten iyi oyun yapıyor az ama öz yapıyor. spawn da muhtemelen S Tier olacak ve mainlicem
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2020 19:53
@23:05
Antrenman modunda günlük yarım saat kombo çalışması bence yeterli olur. Kolay geldikçe başka karaktere geçebilirsin. Merlinin Kazanı youtube kanalında Salih”in kombo videolarını izlemeni tavsiye ederim.
Bu arada Spawn çok havalı görünüyor.
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2020 23:05
Kombolari karakterde yapabilmek ne kadar zaman aliyo cok yeniyim bu tarz oyunlara
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2020 21:44
dehşet olmuş be
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×