Nascar The Game 2011 duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.10.2010 - 13:41
Hızlı yarışçılar dönüyor
Activision'dan resmi duyuru nihayet geldi. Bir süredir ortalıkta söylentileri gezinen yeni Nascar oyunu, İngiliz geliştirici Eutechnyx tarafından hazırlanıyor. PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen oyun, yarışçı listesi, sponsorlar, araçlar ve benzeri detaylar bakımından oldukça kapsamlı hazırlanıyor. Nascar, tek kişilik kariyer modunun dışında, 16 kişiye kadar destek veren çoklu oyuncu modlarını da bünyesinde barındıracak.

Nascar The Game 2011'in ilk videosunun bu pazar  yayımlanması düşünülüyor. Çıkışı ise, önümüzdeki şubat ayı.

Nascar The Game 2011 duyuruldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nascar The Game 2011 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×