Neo: The World Ends With You demosu çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.06.2021 - 13:53
Tam 14 yıl sonra gelen devam oyunu Neo: The World Ends With You demosu PS4 ve Nintendo Switch için çıktı.

Geçtiğimiz Kasım ayında duyurulan Neo: The World Ends With You demosu çıktı. Çıkış tarihi 27 Temmuz 2021 olarak açıklanan oyunun demosu çıkacağı platformlara, yani PS4 ve Nintendo Switch için yayınlandı. Tam 14 yıl sonra gelen devam oyunu Neo: The World Ends With You demosu için yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Neo: The World Ends With You demosu çıktı

Square Enix, bugün, yaklaşan aksiyon rol yapma oyunu NEO: The World Ends with You için ücretsiz oynanabilir bir demonun yarın PlayStation®Store ve Nintendo eShop üzerinden sunulacağını duyurdu. Oyuncular, RPG klasiği The World Ends with You'nun uzun zamandır beklenen bu devamında Shibuya'nın hareketli sokaklarına taşınacak ve baş karakter Rindo'yu hayatta kalma ve katılmaya zorlandığı bir ölüm kalım savaşı olan " Reapers’ Game "in ardındaki gizemleri ortaya çıkarma arayışında takip edecekler.

Ayrıca, SQUARE ENIX, mağazalar ve restoranlarla dolu çizgi romandan ilham alan bir Shibuya, renkli karakterler ve Rindo ile Wicked Twisters'ın karşılaşacağı tehlikelere daha derin bir bakış sağlayan NEO: The World Ends with You Final Fragmanını tanıttı.

Neo: The World Ends With You demosu çıktı

Demoda oyuncular, Reapers' Game'in ilk iki gününü deneyimleyecek ve oyuncuları kahramanı Rindo, arkadaşı Fret ve diğer birçok şık ve unutulmaz karakterle tanıştıracak. Oyuncular görevler üstlenebilecek, çeşitli Psych sağlayan pin koleksiyonlarına başlayacak ve oyun tarzlarına uygun çeşitli gösterişli savaş Psych'lerini kullanarak oyunun gizemli Noise’a karşı çılgınca mücadelesinin tadına varabilecekler. Aynı platformda NEO: The World Ends with You'yu satın alanlar için hikayedeki ilerleme tam oyuna aktarılacak.

NEO: The World Ends with You, 27 Temmuz 2021'de PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Nintendo Switch™ sistemi için çıkacak ve oyunun PC versiyonu bu yaz Epic Games Store'da mevcut. NEO: The World Ends with You'nun fiziksel ve dijital sürümleri belirli platformlarda ön siparişe açıldı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 06:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neo: The World Ends With You demosu çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×