Netflix, Assassin's Creed serisini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.10.2020 - 17:02
Netflix geçtiğimiz dakikalarda yaptığı bir açıklama ile Live Action Assassin's Creedserisinin hazırlık aşamasında olduğunu duyurdu.

Netflix, Assassin's Creed Live Action projesini duyurdu. Geçtiğimiz dakikalarda sosyal medya hesaplarından bir duyuru geçen firma projenin varlığını da resmen doğrulamış oldu. Netflix ilk olarak 2017 yılında Assassin's Creed dizisi ile ilgili açıklamalar yapmış ve böyle bir planlarının olduğunu duyurmuştu.

Netflix, Assassin's Creed dizisi ile geliyor

Dizi hakkında yayınlanan kısa bir teaser dışında henüz çok fazla bilgi bulunmuyor. Bu teaser videosunda da oyunlardan da aşina olduğumuz Assassin's Creed logosunu görüyoruz. Açıklama kısmında ise sadece Netflix + Assassin's Creed ibarelerine yer verilmiş.

Projenin arkasında ise Ubisoft'tan Jason Altman ve Danielle Kreinik ikilisi bulunuyor. Ubisoft hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz dönemde sinema ve televizyon işleri için yeni bir departman kurmuş ve kendi markaları için yapılacak projelerde bu departmanın görevde olacağını açıklamıştı. Anlaşılan Assassin's Creed projesi Ubisoft'un bu departmanın ilk yapımcılık denemelerinden birisi olacak.

Tabi dizinin duyurulması ile birlikte hikayenin nasıl başlayacağı da merak konusu. Assassin's Creed serisi her ne kadar Desmond, Altair ve Hasan Sabbah hikayesi ile başlamış olsa da suikastçilerin kökeninin çok daha eskilere dayandığını sonradan çıkan oyunlar ile öğrenmiştik. Tıpkı sinema filminde olduğu gibi Desmond üzerinden mi hikaye işlenecek yoksa yepyeni bir kurgu mu göreceğiz? Bu soruların cevabı dizi ile ilgili açıklamalar geldikçe netleşeceğe benziyor.

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 12:18
Witcher gibi bir diziden sonra beklentim bunda da büyük. Kusura bakmayın da Netflix'e laf ediyorsunuz ama adamlar beceriyor bu işi.
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 13:08
Witcher mı dedin? Benim için büyük hayal kırıklığıydı, Geralt'ın hikayesinden çok Yennefer'e odaklanmıştı. 3 farklı zamanı birbirine karıştırıp benim için her yönüyle oldukça zevksiz bir dizi olmuştu. Netflix'in kaliteli yapımları tabii ki var ama eleştirilme sebeplerini iyi irdelemen lazım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 11:43
Ezio Auditore da Firenze'nin hikayesini anlatan bir yapım yapın zaten başka hikaye beceremiyorsunuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 17:33
Tıpkı sinema filminde olduğu gibi Desmond üzerinden mi hikaye işlenecek yoksa yepyeni bir kurgu mu göreceğiz?
What ? Haa ? Neyy ?
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 08:30
Filmde desmond yoktu ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 11:02
Sadece odysse'yi yapsalar bile yeter de artar..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 08:00
Altair siyahi olcak ve diğer assassinler tarafından dışlancak,desmond gay olcak,minimum 20 sevişme sahnesi olcak,artık netflix yapınca bi ön yargı oluşuyor
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 10:56
witcher da game of thrones un çeyreği kadar çıplaklık yoktu. boş yapmayın
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix, Assassin's Creed serisini duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×