Netflix Türk dizisi 50m2 yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 27.01.2021 - 12:14
Selçuk Aydemir imzası taşıyan ve Burak Aksak tarafından senaryosu kaleme alınan Netflix Türk dizisi 50m2 yayınlandı.

Yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir'in oturduğu, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı drama ve gerilim türündeki Netflix orijinal dizisi 50m2, 8 bölümden oluşan 1. sezonuyla yayınlandı. Başrollerini Engin Öztürk, Aybüke Pusat ve Cengiz Bozkurt'un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Tolga Tekin, Özgür Emre Yıldırım, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç, Gaye Gürsel, Yiğit Kirazcı, Tuğçe Karabacak, Cansu Dağdelen ve Tuncay Beyazıt gibi isimler yer alıyor. Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği dizinin, her bir bölümün ortalama 40 dakika uzunluğunda. Dilerseniz, toplamda 5 saatte dizinin ilk sezonunu bitirebilirsiniz.

Netflix Türk dizisi 50m2 yayınlandı

Netflix orijinal dizisi 50m2 yayınlandı

50m2, hayatı için kaçarken kendisini bulmaya çalışan Gölge (Engin Öztürk) adlı gizemli bir tetikçinin hikâyesini konu alıyor. İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir'in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar.

Servet Nadir'in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesi'ndeki 50 metrekarelik terzi dükkânına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil'in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge'nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkânında yaşamaya başlar. Ne kadar zor olsa da mahalle Gölge'yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 04:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2021 00:59
İlk bölümünü sıkıla sıkıla izledim devam edeceğime sanmıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 11:37
Bence burak aksak adam faver gibi. Olasiliksiz diye hit kitap yazmis sonra sonmus bir yazar. Burak da leyla ile mecnun yapti sonrasi ise fos, selcuk aydemir de yoldan geciyomus yonetmen olayim bi iki bolume demis o kadar :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 21:08
Direk sansüre takılmış
Viski içerken
Pipet
Meyve suyu
ABOBE
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix Türk dizisi 50m2 yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×