NINJA GAIDEN Master Collection PC oyuncularını üzdü

Burak Bahar
Burak Bahar 3.04.2021 - 15:57
Yeni içerikleri ile karşımıza çıkan NINJA GAIDEN Master Collection PC oyuncularını hayal kırıklığına uğrattı. Detaylar haberimizde.

Heyecan verici yeni içerikleri ile karşımıza çıkan NINJA GAIDEN Master Collection klavye ve fare desteklemeyecek. Sadece oyun kumandası ile oynanabilecek.

Ninja Gaiden Sigma (2007), Ninja Gaiden Sigma 2 (2009) ve Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2012) oyunlarının remastered versiyonlarını ve indirilebilir içeriklerin dahil olduğu NINJA GAIDEN Master Collection, sadece oyun kumandası ile oynanabilecek.

Ninja Gaiden Master Collection

NINJA GAIDEN Master Collection oyuncuları kızdırdı

Yapımcı Fumihiko Yasuda'nın aktardıklarına göre NINJA GAIDEN Master Collection klavye ve fareyi desteklemeyecek ve bir oyun kumandası gerektirecek. Bu durum kesinlikle birçok PC oyuncusunu hayal kırıklığına uğratacak bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Sadece bu da değil; oyundaki grafik ayarları oldukça sınırlı olacak. Oyun 4K ve 60 FPS'yi destekleyecek; yani oyunun kare hızı limiti 60'a kilitlenmiş durumda.

Ayrıca, ilk Ninja Gaiden Sigma oyunu PS Vita sürümüne uyumlu fakat diğer oyunlar çok parçalı verilere sahip olduğu için kurtarılamayacak durumda. Bu nedenle Team Ninja, PS Vita sürümlerini taşımaya/yeniden düzenlemeye karar verdi.

Uzun lafın kısası şudur ki bu gelecek koleksiyondan pek bir şey beklemeyin. NioH 2 PC portunun ortalama olduğunu düşünüyorsanız, NINJA GAIDEN: Master Collection paketinin gerçekten ne olacağına dair bir fikriniz oluşmuş olmalıdır. Her şeye kendinizi hazırlamalısınız.

Bakınız: NioH 2 PC sürümü performans sorunlarıyla konuşuluyor

NINJA GAIDEN: Master Collection 10 Haziran'da piyasaya sürülecek.

Bakınız: Ninja Gaiden: Master Collection duyuruldu

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 19:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2021 11:02
Tembellik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2021 18:04
bu tarz bir oyunu kim niye klavyeyle oynasın?
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2021 10:23
21.04 klavye desteği ne kadar zamanlarını alabilir ki. Alt tarafı ufak bir ayar yapacaklar. Öyle bir yazmışsın ki sanki oyunu baştan yapacaklar gibi zaman ve kaynak diye saçmalamışsın
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2021 01:04
20.16 okuru, klavyeyi o kadar dert ediyorsan almazsın olur biter. Bu zamana dek çoğu port oyun kıytırık klavye desteğiyle çıktı, zorundalıkla alakası yok, zaman ve kaynakla alakası var. Bence dandik bir klavye desteği yerine hiç olmasın daha iyi. Bu serinin pc'ye gelmesi bile mucize.
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2021 20:16
Tercihler sorgulanamaz. Sen yapımcı olarak tercihleri sunmak zorundasın. PS'ına sadece mouse destekleyen bir oyun çıkarmaya benziyor bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2021 20:23
Yine emulatörden oynayacağız tüh be
Kalan Karakter : 300 Gönder
NINJA GAIDEN Master Collection PC oyuncularını üzdü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×