Nintendo 3DS'e olanlar

Nintendo 3DS'e olanlar

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 21.11.2012 - 10:33
Fiyatlar düştü fakat oyuncular bundan memnun mu?
Nintendo 3DS, Amerika'da altı milyondan fazla sattı. Firma sadece Amerika tarafında elde ettikleri bu başarıyı tüm dünyada elde etmek istediklerini belirtti. 30 Eylül tarihine kadarki süreçte 22 milyon satışla rekor kıran 3DS, bu aralar oyun çeşitliliğine ciddi zaman ayırmış durumda.

Nintendo 3DS'e olanlar
2011 Mart ayında 3DS neredeyse 250 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkmıştı. Fakat fiyatların artışı ve oyun azlığından kaynaklı, 170 Dolara indi. Bunu fırsat bilen oyunseverler 3DS aldıktan sonra, oyun çeşitliliğinin azlığından şikayetçi oldular. 2011 yılında satışlarını arttırmak isteyen Nintendo 3DS, Super Mario 3D Land ile birlikte tekrar aktif hale gelmeyi planladı. Oyun, 40 Dolardan satışa çıkarıldı. 3DS'in fiyatında herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Nintendo, bu aralar birçok şikayete müdehale ediyor ve oyunseverlerin memnun kalması için elinden geleni yaptığını dile getiriyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×