Nintendo Switch dünya genelinde yok satıyor!

Nintendo Switch dünya genelinde yok satıyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 25.07.2017 - 11:51
Nintendo'nun yeni nesil konsolunu satışma bulmak oldukça zor bir hal aldı.
Gelen haberlere göre Nintendo'nun yeni nesil ve yenilikçi konsolu Switch'i dünya genelinde satışta bulmak oldukça zor bir hal aldı. GameStop, saniyede yaklaşık 400 kullanıcının çevrimiçi olarak Nintendo Switch'i kendi market sayfalarında incelediğini belirtiyor. Özellikle The Legend of Zelda: Breath of The Wild'ın çıkışından sonra satışlarında patlama yapan Nintendo Switch üretiminin, iki kat arttılaracağı iddia ediliyor. Splatoon 2'nin çıkışından sonra daha fazla ilgi görecek olan Nintendo Switch, bu günlerde global anlamda oyuncuların favori konsolu olmuş durumda. Özellikle Japonya'da peynir ekmek gibi satıldığı söylenen Nintendo Switch'in en çok Amerika'da satıldığı belirtiliyor.

Nintendo Switch dünya genelinde yok satıyor!
Japonya'da PlayStation 4'ün tahtını kısa sürede elinden alan Nintendo Switch, E3'te duyurulan oyunlar sonrasında beklenenden daha fazla ilgi görmüştü. Özellikle Super Marior Odyssey ve Pokken Tournament DX'in çıkışından sonra konsolu bulmanın iyice zorlaşacağını söyleyebiliriz.

Hali hazırda bir Nintendo Switch alma niyetiniz varsa elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Stokların günler içerisinde eridiği bu haftalarda Nintendo Switch ileriye dönük iyi bir yatırım olacaktır. Diğer bir yandan Nintendo'nun pazarlama stratejisini de tebrik etmeliyiz. Oyuncular üzerinde kurduğu algının başarısını, satış anlamında oldukça iyi kazandılar.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 03:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2017 02:20
Oyunu olmayan konsolun bu kadar satması bana pek inandırıcı gelmiyor. Dünya oyun basınından birileri bu haberleri gereğinden fazla şişiriyor gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 23:42
Satış rakamları ne? Ps4 ne kadar sattı Vs kıyaslama yapın. Yok satıyor da ne kadar satmış?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 22:24
Yaw gelde ölme ps4 veya sony oyunlarına bakıyorum hele geçenlerde street Fighter ex 4 un devamınin da ps4 de çıkacağını duydukları sonra god of war days gone The last of us 2 bunlar varken neymiş nintendo switch yok satiyormus hemde pokemon ve mario yu duyurdukdan sonra gelde ölme
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 22:23
Ya bırakın Oyunu olmayan konsolu kim alır
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×