No Man's Sky'ın yeni büyük güncellemesine hazır olun!

Furkan Güler
Furkan Güler 17.03.2019 - 14:42
Oyun büyük oranda değişecek.

Geride bıraktığımız senelerde çıkan ve çıktığı sene söz verdiklerini yerine getiremeyen No Man's Sky, uzun bir süre boyunca gündemi meşgul etmişti. Bir türlü oyuncuları memnun edemeyen yapım, Next güncellemesine kadar maalesef oyuncuları kendine bağlayamamıştı. Ancak oyunun geliştiricisi Hello Games, söz verdiklerinin arkasında durdu ve duyurduğu bütün yenilikleri oyunculara sundu. Güncellemeleri ücretsiz bir şekilde oyunculara sunan geliştiriciler, Next güncellemesinde oldukça geniş bir çevrimiçi odaklı güncelleme getirmişti.

No Man's Sky için büyük bir güncelleme geliyor!

Şimdi ise Hello Games'in odağında No Man's Sky evrenini daha büyütmek var. Oyun için Next güncellemesinin ardından Beyond güncellemesini duyuran geliştiriciler, tahminlere göre No Man's Sky'a MMORPG mekaniklere ekleyecek. Oyuncuları daha fazla bir araya getirecek olan bu güncelleme sonrasında No Man's Sky'ın oyun sonu içerikleri oldukça artacak. Belirtilenlere göre güncellemeyle birlikte gezegenlerde yeni atmosfer olayları bizi bekliyor olacak. Sert iklime sahip gezegenlerde değerli madenler bulabileceğiz. Ayrıca gezegenlerdeki gökyüzü yapısı da rastgele olarak değişecek.

Bakalım oyunun geliştiricileri, bu kez oyuncuları kendini affettirebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 01:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 20.03.2019 12:41
İlk çıktığında da demiştim; bu oyunun hakettiği ivmeye kavuşabilmesi için modlamaya açık hale getirilmesi lazım. Potansiyeli çok yüksek bir oyun dünyasına sahip çünkü. Modcular bu oyunu uzaya uçurur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2019 10:07
Güncelleme konusu oldukça ilgi çekici.. Umarım daha da iyi bir oyun olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2019 13:41
Her ne kadar hayal kırıklığı olsada, hala bilgisayırımın bir köşesinde büyük bir alan kaplamasına rağmen yüklü şekilde bekliyor. Ne silebiliyorum ne de oynayabiliyorum. Umarım Beyond ile biraz daha kendini bulur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2019 10:26
Bu oyuna hep inandım ve haklı da çıktım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2019 05:58
adam türk erkeği gibi; pişman olup kendini affettirsin diye, kendini yerden yere vuruyor, kendini değiştirmeye çalışıyor. oyuncular türk kızı gibi; ne olursa olsun affetmiyor zalımın kızı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
No Man's Sky'ın yeni büyük güncellemesine hazır olun!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×