Norman Reedus: 'Death Stranding 2'yi yapıyor olabiliriz'

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 29.08.2021 - 13:39
The Walking Dead'in ünlü aktörü Norman Reedus, çalışmalarına başlanmış olan Death Stranding 2 için görüşmeler yapıldığını bildirdi.

Yeni Death Stranding için çalışmalara başlanmış gibi gözüküyor. Ünlü oyuncu Norman Reedus'un Hideo Kojima'nın kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri versiyonuna geri dönüşü için görüşmelerin sürdüğü görülüyor. Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding, ilk olarak 8 Kasım 2019'da piyasaya sunulmuş ve başlarda oyuncular tarafından tuhaf karşılanmasına rağmen oldukça büyük kitlelere ulaşarak, epey başarılı bir satış rakamına ulaşmıştı. İlerleyen yıllarda Death Stranding 2'yi görme olasılığımız oldukça yüksek.

Norman Reedus: Death Stranding 2'yi yapıyor olabiliriz

Geçtiğimiz günlerde düzenlenmiş olan Gamescom 2021 açılış gecesi canlı yayınında, ilk olarak haziran ayında açıklanmış olan Death Stranding Director's Cut için yeni bir fragman ile karşılaşmıştık. Fragmanda, oyun için yeni hikâye içeriğinin yanı sıra; Death Stranding deneyimini geliştirecek bazı yeni unsurlar ve özellikler ekleneceği gösterildi. Oyun genel olarak hikâyesiyle seviliyor olsa da, oynanış mekaniklerinden dolayı zaman zaman oyuncular tarafından bir tartışma noktası olarak görülebiliyordu. Kojima'nın gelecek olan içeriği yeni bir genişleme paketi olarak adlandırdığı göz önüne alındığında, Death Stranding Director's Cut'ın ana oyuna göre daha akıcı bir oynanış ile gelmesi mümkün.

Norman Reedus: 'Death Stranding 2'yi yapıyor olabiliriz'

Ancak, son gelişmelerin ikinci bir Death Stranding oyununun yolda olduğunu öne sürdüğü göz önüne alındığında, ilk oyuna eklenecek bazı yeni içeriklerden çok daha fazlası var gibi gözüküyor. The Walking Dead dizisinin ve Death Stranding'in ünlü aktörü Norman Reedus, The Walking Dead dizisinin son sezonu için bir basın toplantısıyla bir araya gelirken, ''Kojima ve PlayStation ile yeni Death Stranding için görüşmeler sürüyor. Death Stranding 2'yi yapıyor olabiliriz'' cümlesi dikkatlerden kaçmadı. Devam oyununu işaret eden aktör, oyunun hayranlarını heyecanlandırdı.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2021 15:13
Allah korusun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2021 02:55
P.T.'yi neden yapmaz akıl alır gibi değil Silent Hill adını kullanma başka bir şey kullan.. şu kargo oyununda ne bu ısrar tutmadı işte elde patladı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2021 18:16
silent hill
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2021 23:39
Aç kapıyıfragile kargo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2021 21:30
Ben hamallik yapmak istemiyorum Kojima ben oyun oynamak istiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Norman Reedus: 'Death Stranding 2'yi yapıyor olabiliriz'

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×