Nosgoth kapalı alfada, beta yakın!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 19.12.2013 - 01:40
Kain'in mirasında son durum
Legacy of Kain oyunlarının evreninde geçen Nosgoth'tan bir süredir ses seda çıkmıyordu. Square Enix'in denetimi altında Psynoix tarafından geliştirilen Nosgoth meğerse bu süreçte kapalı alfa testine geçecek denli ilerleme kaydetmiş. Bildiğiniz gibi oyunların alfa sürümüne geçmesi demek, yapımcılar ortaya bir "locked build" koydu demek; bu da oyunun temeli bitti, şimdi üzerine kat çıkılacak anlamına geliyor. Yani anlayacağınız oyunun daha oynanabilir bir sürümü pek de uzakta olamaz; zaten yapımcılar kapalı betanın yakında başlayacağını da dile getiriyorlar. Heyecanlanmamız için de aşağıdaki alfa videosunu hazırlamışlar. Videonun ismi takım bazlı multiplayer oyununun olayını çok güzel özetliyor: "War is Upon Us", yani "Savaş Kapımıza Geldi". İyi seyirler!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 02:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nosgoth kapalı alfada, beta yakın!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×