Operation Flashpoint: Red River'a TV reklamı geldi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.04.2011 - 11:39
Bakın, Amerika nasıl askere alıyor
Avrupa ve Amerika'da dün raflara düşen Operation Flashpoint serisinin son oyunu olan Red River için hazırlanan TV reklamı yayımlandı. Aşağıda izleyeceğiniz reklam Avrupa versiyonu, bulabilirsek ve çok farklıysa Amerika versiyonunu da sizler için yayımlayacağız. İlginç bir reklam ve çok da uzun değil. Ama en azından bir arkadaş ortamında konusu açıldığında "Görmedim valla." demezsiniz.

İşte Operation Flashpoint: Red River - Official TV Advert.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Operation Flashpoint: Red River'a TV reklamı geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×