PETA: "Zerg hakları korunmalı"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.03.2013 - 21:32
Zerg de olsa insan insandır
Hayvan hakları savunucusu PETA bildiğiniz gibi en son gündemimize Assassin's Creed IV'te balina avlayabilmemize karşı çıktığında girmişti. Şimdi de gündemi başka bir açıdan ele almışlar. Ünlü sivil toplum örgütü StarCraft II: Heart of the Swarm'ın çıkışında broşür dağıtacak ve "Zerg'ler de dahil tüm yaratıklara sevgi" öğütleyecek. PETA pazarlama yöneticisi Joel Bartlett "Mühim olan 'Konuşuyorlar mı, düşünüyorlar mı?' değil, mühim olan 'Perdition alev silahı ile vurulduklarında canları acıyor mu'. Sırf Terranlar anlamıyorlar ve anlamak istemiyorlar diye Zergler katlediliyo" dedi.

Yani biz bunun bir şaka olduğunu düşünüyoruz. Hatta kendimizi 90'lara geri götürüp, "şakaysa çok komik, gerçekse daha komik" demek istiyoruz. Ama şakadır ya. Şaka. Şakadır değil mi?

PETA: "Zerg hakları korunmalı"

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 03:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
PETA: "Zerg hakları korunmalı"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×