PlayStation 2'li televizyon

Burçin Aygün
Burçin Aygün 3.12.2010 - 12:21
Hem de yüksek çözünürlükte
Sony yeni yaptığı Bravia TV ile oyun meraklılarına bir yandan da PlayStation 2 oynama şansını tanıyor. PS2 ile bütünleşik gelen TV 22 inch ekrana ve 720P HD çözünürlüğe sahip. Üstelik YouTube, LoveFil ve BBC iPlayer desteği ile geliyor. Bir de yanında PS2 game pad'i, HDMI portu, headphone ve PC slotu ve üç adet USB soketi var.

PlayStation 2'li televizyon
Ürünün fiyatı ise 199 İngiliz pound'u.
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 2'li televizyon

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×