PlayStation 4'ün özel oyunu Spider - Man'den yeni video geldi

PlayStation 4'ün özel oyunu Spider - Man'den yeni video geldi

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 3.04.2018 - 21:13
Ayrıca oyun, Game Informer dergisinin kapağını da süslüyor

Insomniac Games ve Sony Interactive Entertainment, yeni Spider-Man oyunu için oyuncuları heyecanlandıracak bir fragman ile Alex Ross'un elinden çıkma bir dergi kapağı paylaştı. Kapak Game Informer isimli yabancı bir oyun dergisi için hazırlandı.

Spider-Man'in PS4 oyunundan video ile çizim paylaşıldı

Yeni videoda, 2018 yılının PS4 için beklenen oyunlarından bir tanesi olan Spider-Man oyununda dost canlısı komşumuz Spidey'in hareketlerine göz atma şansı bulurken, Peter Parker'ın kendine daha çok güvendiğini de görüyoruz. Yıllarca suçlularla savaşmış ve artık tecrübeli bir Spider-Man olan Peter Parker'ın hikayesini takip eden oyunda, Miles Morales karakterinin de küçük de olsa bir rol ile karşımıza çıkacağını biliyoruz fakat yeni oyun daha çok Peter Parker karakteri üzerine yoğunlaşıyor. 

Yayınlanan ilk fragmandan ise daha önceki Spider-Man oyunlarından daha iyi bir grafik kalitesi ve oynayış mekanikleri karşılaşacağımızı anlamıştık. Diğer bir yandan yeni Spider-Man oyununun ne zaman oyuncular ile buluşacağı belli olmasa da oyunun 2019 yılında piyasada olacağı tahmin ediliyor. Bakalım yeni Spider Man oyunu, Marvel severlerin beklentilerini karşılayabilecek mi? Ayrıca Sony'nin özel oyun konusunda oyunculara istediklerini sonuna kadar verdiğinin altını çizmek gerekiyor.

PlayStation 4'ün özel oyunu Spider - Man'den yeni video geldi

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 02:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 21:26
Kıskanıyorlar seni Nagihan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 10:56
Grafiklerin 4K ya çıktığı bi dönemden geçiyoruz ve bu keyif verici oluyor ne kadar realite okadar haz yeni konsolların donanımı iyi geldi biz grafik severlere... ps5i ise büyük bi heyecanla bekliyoruz zaten devrim olacağı kesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 08:49
çık artık beklemekten yorulduk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 04:34
Bu haberleri kim yazıyor anlayamıyorum arkadaş, nasıl bu kadar basit olabiliyor, en önemli detayları atlayabiliyorsunuz acaba.
Oyunun çıkış tarihi 4 nisanda açıklanacak ve bu bilgi haberde yok, onun yerine binbir tane zaten bildiğimiz şeyler var, çok saçma haber yapıyorsunuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 23:51
Çıkış tarihi de yarın duyurulcak çok önemli bir bilgi ama esgeçmişsiniz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×