Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Bir text editörü kullanarak "/data" klasorünün altında "cheats.txt" isimli bir dosya yaratın. Böylece oyun sırasında frame rate'i görebileceksiniz. Nümerik klavyedeki [+] tuşuna basarak kahramanlarınızın alacağı experience puanlarınızı arttırabilirsiniz.
Hex editörü hilesi:
1) Bir takım yarattıktan sonra yeni bir oyuna başlayın ve oyunu saveleyin.Ya da takımınıza yeni bir karakter ekleyip onu saveleyin.
2) .sav dosyasını, yedeğini aldıktan sonra, Hex editörü ile açın.
3) Karakterinizi bulmak için ascii search yapın.
4) Hex'te Health kısmını arayın. Eğer 10/10 gibi bir rakamsa hex formatı;
0a 00
00
00 0a

gibi olacaktır. Bu satırdaki iki 0a satırını istediğiniz değer ile değiştirebilirsiniz. Genelde sizin karakterinizin ismine yakın bir yerde bulabilirsiniz.
5) Altı temel stat'ı değiştirmek için genelde karakterinizin özelliklerinin sonuna doğru diğer karakterin isminin hemen yanında olan 0d 0c 0d 0c 0e 0a gibi bir yazı sizin statlarınızı gösterir. Bunları ırk ve sınıf limitlerinizi aşmadan değiştirebilirsiniz.
Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×