Project TL: NCSoft'un yeni MMORPG projesi

Furkan Güler
Furkan Güler 9.11.2017 - 10:22
Oynanış dinamikleri neredeyse kusursuz.

MMORPG sektörünün önde gelen Koreli firması NCSoft, geride bıraktığımız günlerde yeni bir oyun duyurdu. Şimdilik adı Project TL adını alan oyun, bizlere izometrik bir aksiyon RYO hissini yaşatacak. Hack 'n' Slash oynanış mekanikleri sayesinde aksiyon anlarının oldukça bol olduğu yeni oyun, söylentilere göre Lineage Eternal'ın yerine geçebilir. NCSoft'un yıllardır geliştirdiği Lineage Eternal da aynı oynanış dinamiklerine sahipti. Lineage Eternal'ı bekleyen biri olarak oyunun iptal edilecek olması beni biraz üzdü. Tabii ki NCSoft geliştiricilerinden resmi bir açıklama duymadan kesin bir şey söyleyemiyoruz.

NCSoft firmasından Lost Ark'a rakip olacak yeni bir MMORPG geliyor

Tüm bunların yanında aynı oynanış dinamiklerine sahip olan Lost Ark'ın da oldukça büyük bir bekleyen kitlesi var. Diablo vari oynanış dinamiklerine sahip olan oyunlar, hızlı mekanikleri sayesinde ilk bakışta tüm izleyenlerin dikkatini çekiyor. Bakalım hangi oyun ilk olarak oyuncuların karşısına çıkacak? Hep birlikte göreceğiz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunun fizik ve grafikleri göze güzel gözüküyor. Özellikle savaş sahnesinin kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2023 01:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 17:07
Lineage Eternal'ı iptal edip aynı oyunu rötuşlayıp itelediler. EU CBT tarihi 2020'i bulur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 9.11.2017 14:10
Etkileyici bir video dinamikler oynanış karakterler ve özellikleri yakıyor.İlgi çekici
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cemlat
Cemlat 9.11.2017 13:56
Trailer 10/10 olmuş. Firmanın oyunları zaten takip ediyorum da izleyince heycandansa üzüntü oluyor. 2030 gibi batıya gelir herhalde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Project TL: NCSoft'un yeni MMORPG projesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×