PUBG 13.1 güncellemesi PC ve konsollarda çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.08.2021 - 12:56
PC sunucularının ardından konsollar için de çıkan PUBG 13.1 güncellemesi ile birlikte oyuna yeni özellikler ekleniyor

PUBG 13.1 güncellemesi PC platformu ile birlikte konsollar için de yayınlandı. 13.1 yaması acil inişler de dahil olmak üzere her zaman olduğu gibi oyuna birçok yeniliği de ekliyor. Geçtiğimiz günlerde PC platformunda yayınlanan bu güncelleme ile birlikte Taego haritasında bazı değişikliklere gidilmiş. Konuyla ilgili Krafton'un yaptığı açıklama şu şekilde; 

PUBG 13.1 güncellemesi PC ve konsollarda çıktı

PUBG 13.1 güncellemesi çıktı ve beraberinde, bazı maçların başlangıcında gerçekleşen acil inişler de dahil olmak üzere, yakın zamanda yayınlanan TAEGO haritasına bir takım güncellemeler getiriyor. Uçak, oyuncuları harita üzerinde taşırken motorunun patlayacağı ve acil iniş yapmak zorunda kalacağı zamanlar olacaktır. Oyuncular uçak iniş yapmadan önce atlamamaya karar verirlerse maça yüzde 50 HP ile başlayacaklar.

PUBG 13.1 güncellemesi PC ve konsollarda çıktı
 

Güncelleme 13.1, geçen hafta PC'de kullanıma sunulmasının ardından bugün konsollarda çıkış yaptı. Sezon 13 ayrıca yeni dereceli sezonu, Sanhok haritasındaki ayarlamaları, yeni Taego özelliklerini ve daha fazlasını sunuyor.

 • Yeni Dereceli Sezon: Güncelleme 13.1 yeni dereceli sezonu tanıtıyor, böylelikle Dereceli Sezon 12 boyunca kazanılan tüm ödüller oyuncuların envanterine otomatik olarak eklenecek. Dereceli sezon 13, son dönem dereceli sezonlarına benzer bir şekilde 2 ay boyunca devam edecek.
 • Taego Ayarlamaları: Daha önce bahsedilen Gizli Oda’ya ek olarak TAEGO’da, tüm oyuncuların daha değerli eşyaları elde etmesine fırsat veren Oyuncu Yardım Paketleri sayısında bir artış olacak.
 • Sanhok Güncellemeleri: 2020'de tam bir yenileme almasına rağmen, PUBG Studios Sankhok'u geliştirmeye devam ediyor. 13.1 ile harita, Kuzeybatı Adası'nın coğrafyasında kıyı boyunca hareket eden oyuncular için gizlenme sağlayan küçük uçurum ve kayalıklarla güncellendi.
 • Harita Rotasyonu: 13.1 ile normal maçlarda Paramo’nun yerini Karakin aldı. Yeni Harita Rotasyonu aşağıdaki gibidir.
  • Erangel
  • Miramar
  • Sanhok
  • Vikendi
  • Karakin

Eğer gözünüzden kaçtıysa, yeni PC oyuncuları 16 Ağustos'a kadar Steam'de tüm 13.1 güncellemelerini içeren PUBG: BATTLEGROUNDS'u ücretsiz olarak deneyebilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 13.1 güncellemesi PC ve konsollarda çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×