PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.07.2021 - 12:05
Google Play üzerinden 20 milyondan fazla ön kayıt toplayan PUBG: New State iOS kayıtlarının Ağustos'ta başlayacağı açıklandı.

PUBG: New State iOS kayıtlarının Ağustos'ta başlayacağı açıklandı. PUBG: New State resmi olarak 20 milyondan fazla ön kaydı aştı! Bu önemli dönüm noktası, KRAFTON'un oyunun geçen ay ABD'de gerçekleştirdiği başarılı bir Alfa Testi sonrası Google Play Store'da 17 milyon ön kayıt sayısına ulaştığını duyurmasıyla bir aydan kısa bir süre sonrasında gerçekleşti.

PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

Kutlamak için KRAFTON, Şubat 2021'de ilk kez ortaya çıktığından bu yana oyunu destekleyen herkese teşekkür etmek amacıyla PUBG: New State lansman fragmanı için bir teaser yayınladı. Teaser'ı buradan izleyebilirsiniz. Tam lansman fragmanı ilerleyen bir dönemde yayınlanacaktır. 

PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

Son olarak, KRAFTON bugün PUBG: New State için ön kayıtların Ağustos ayında Apple App Store'da resmen başlayacağını, yani iOS kullanıcılarının önümüzdeki ay kaydolabileceklerini duyurdu.

Ayrıca PUBG: New State'in ilk haritasına derinlemesine bir bakış için ilk "Field Trip to Troi" geliştirici videosuna da göz atmayı unutmayın. Gelecekte oyuncuların kullanmayı dört gözle bekleyecekleri temel özellikleri ve öğeleri tanıtan bir bölüm yakında yayınlanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×