PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.07.2021 - 12:05
Google Play üzerinden 20 milyondan fazla ön kayıt toplayan PUBG: New State iOS kayıtlarının Ağustos'ta başlayacağı açıklandı.

PUBG: New State iOS kayıtlarının Ağustos'ta başlayacağı açıklandı. PUBG: New State resmi olarak 20 milyondan fazla ön kaydı aştı! Bu önemli dönüm noktası, KRAFTON'un oyunun geçen ay ABD'de gerçekleştirdiği başarılı bir Alfa Testi sonrası Google Play Store'da 17 milyon ön kayıt sayısına ulaştığını duyurmasıyla bir aydan kısa bir süre sonrasında gerçekleşti.

PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

Kutlamak için KRAFTON, Şubat 2021'de ilk kez ortaya çıktığından bu yana oyunu destekleyen herkese teşekkür etmek amacıyla PUBG: New State lansman fragmanı için bir teaser yayınladı. Teaser'ı buradan izleyebilirsiniz. Tam lansman fragmanı ilerleyen bir dönemde yayınlanacaktır. 

PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

Son olarak, KRAFTON bugün PUBG: New State için ön kayıtların Ağustos ayında Apple App Store'da resmen başlayacağını, yani iOS kullanıcılarının önümüzdeki ay kaydolabileceklerini duyurdu.

Ayrıca PUBG: New State'in ilk haritasına derinlemesine bir bakış için ilk "Field Trip to Troi" geliştirici videosuna da göz atmayı unutmayın. Gelecekte oyuncuların kullanmayı dört gözle bekleyecekleri temel özellikleri ve öğeleri tanıtan bir bölüm yakında yayınlanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 18:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG: New State iOS kayıtları Ağustos'ta başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×