PUBG'ye gelen ücretsiz kostümü kaçırmadan almayı unutmayın!

PUBG'ye gelen ücretsiz kostümü kaçırmadan almayı unutmayın!

Furkan Güler
Furkan Güler 28.03.2018 - 11:16
Geliştiricilerden oyunculara birinci yıl şerefine hediye geldi

Battle Royale oyun türünün Fortnite ile birlikte en büyük iki örneğinden bir tanesinden olan Playerunknown's Battlegrounds, PC platformunda oyuncularına sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Oyunun birinci yılın şerefine PUBG Corp. ekibi, Mayıs Birinci Hafta Güncellemesi’ne kadar oyuna giren herkese "Birinci Yıl – SCAR-L" silah kostümünü ücretsiz bir şekilde verecek. Hali ile kostüm herkese verileceği için pek değerli olacağını söyleyemeyiz. Yine de siz oyuna girip kostümünüzü almayı unutmayın. Çünkü her geçen gün on binlerce oyuncu kazanan PUBG, bir yıl sonrasında başka bir hediye verdiğinde, verdiği ilk kostüm değerli hale gelebilir.

PUBG'nin yeni silah kostümüne ücretsiz sahip olabilirsiniz

Geride bıraktığımız günlerde 8 kişilik kadroları oyuna getirerek süreli bir etkinlik düzenleyen geliştiriciler, bu tarz etkinlikleri önümüzdeki dönemlerde de getireceğini belirtti. Ancak gelecekte oyuna nasıl etkinliklerin geleceğini henüz belli değil. Fortnite'a nazaran daha taktiksel bir askeri ortam vadeden PUBG'ye nasıl etkinliklerin geleceğini merak ediyoruz. Animasyon tarafında sıkıntıları bulunan oyunun fizik motoru neredeyse çalışmıyor. Bu yüzden oyuna ilgi çekici etkinlikler de getirmek zorlu olabiliyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 18:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2020 19:14
cok güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2018 21:16
Merlinde kafayı PUBG'la bozdu varsa yoksa PUBG daha ne kadar sürecek bakalım.
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2018 17:30
Herşeye kulp takmayın
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×