Rage'in yeni görüntüleri (tarama)

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 15:57
Rage'in yeni görüntüleri (tarama)
Rage'in yeni görüntüleri (tarama)
id Software'in yeni FPS oyunu Rage, Gameinformer dergisinin yeni sayısına kapak oldu ve yapım hakkında yeni bilgiler ve görseller de gün yüzüne çıkmış oldu. id Tech 5 grafik motoruyla geliştirilen yapımın, PC'de daha iyi görseller, PS3'de ise iyi bir performans sunacağı söyleniyor. X360 konsolu, Rage'in anaplatformu. Daha önce de söylendiği üzere, oyunun PC ve X360 versiyonu 2 DVD olarak hazırlanacak. X360'da biraz sıkıntı olurken, PC'deki sabit disk sayesinde hiç bir sorun yaşanmayacak.

Bir astroit'in dünyamıza çarpmasının yıllar sonrasında, nesli tükenmekte olan insan ırkının mücadelesini konu edinen yapım, ayrıca yarış ve RPG unsurları da barındırıyor.

PC, PS3, X360 ve MAC için hazırlanan Rage'in çıkış tarihi henüz belli değil. Dergi sayfalarına göz atmak için BURAYA tıklayın.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage'in yeni görüntüleri (tarama)

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×