Rage'in yeni görüntüleri (tarama)

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 15:57
Rage'in yeni görüntüleri (tarama)
Rage'in yeni görüntüleri (tarama)
id Software'in yeni FPS oyunu Rage, Gameinformer dergisinin yeni sayısına kapak oldu ve yapım hakkında yeni bilgiler ve görseller de gün yüzüne çıkmış oldu. id Tech 5 grafik motoruyla geliştirilen yapımın, PC'de daha iyi görseller, PS3'de ise iyi bir performans sunacağı söyleniyor. X360 konsolu, Rage'in anaplatformu. Daha önce de söylendiği üzere, oyunun PC ve X360 versiyonu 2 DVD olarak hazırlanacak. X360'da biraz sıkıntı olurken, PC'deki sabit disk sayesinde hiç bir sorun yaşanmayacak.

Bir astroit'in dünyamıza çarpmasının yıllar sonrasında, nesli tükenmekte olan insan ırkının mücadelesini konu edinen yapım, ayrıca yarış ve RPG unsurları da barındırıyor.

PC, PS3, X360 ve MAC için hazırlanan Rage'in çıkış tarihi henüz belli değil. Dergi sayfalarına göz atmak için BURAYA tıklayın.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2022 06:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage'in yeni görüntüleri (tarama)

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×