Rainbow Six: Siege için yeni bir Operator daha gösterildi

Rainbow Six: Siege için yeni bir Operator daha gösterildi

Furkan Güler
Furkan Güler 20.11.2017 - 10:30
Görünmez bir karakter mi?

Tom Clancy's Rainbow Six Siege sayesinde çevrimiçi FPS piyasasına giren Ubisoft, sahip olduğu oyuncu topluluğunu büyütmeye devam ediyor. Taktiksel FPS anlamında oldukça başarılı bir deneyim sunan oyun için Ubisoft geliştiricileri, belirli aralıklar ile güncelleme getirerek oyunun içeriklerini büyütüyorlar. Oyunun iki yeni operasyoncusu geride bıraktığımız haftalarda tanıtılmıştı. Operation White Noise olan yeni içeriğin yeni Operator'ı ise yine oldukça merak uyandırıcı duruyor. Vigil adını alan Operator, ilk bakışta hali hazırda var olan Mute karakterine benziyor. Hatırlayacağınız üzere Mute karakterinin sinematik fragmanı da aynı öğeler içeriyordu. Karakter muhtemelen maskesini taktığında kameralarda görünmeyecek bir özellik taşıyor.

Rainbow Six Siege için yeni karakter tanıtıldı

Her bir karakteri ile oynanışı oldukça fazla değiştiren Ubisoft yetkilileri, bakalım yeni sezonda nasıl bir içerikle karşımıza çıkacak? Şahsen taktiksel FPS anlamında pek fazla oyun bulundurmayan günümüz video oyunları piyasasında Rainbow Six: Siege çekirdek oyuncu kitlesini oluşturmayı başardı. Şimdilik Counter Strike: Global Offensive'in en büyük rakibi olan oyunun dünya finalleri de devam ediyor. Dünya finallerini Rainbow'un Twitch kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 03:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 13:04
oyun harika turk opatorlerde olsa iyi di aama fas var turkiye yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 20.11.2017 19:28
Bu karakter atak karakteri olsaydı daha iyiydi bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 12:02
bu operatör defans mı? kesin bilgi mi? atak operatörü olsa ve maskesini takınca kameraları bozsa ya da görünmez olup yakalanmasa daha iyi olurdu bence. tabi onu 1 ya da 2 kez yapabilecek
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 10:46
12 metre içindeki droneları hackliyor ve onlara karşı görünmez oluyor. Tam yerini göstermiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×