Rainbow Six: Siege'in yeni operatörleri için bir gif yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.05.2019 - 10:43
Yeni operatörlerden ilk görsel

Ubisoft Rainbow Six: Siege'in yeni operatörleri için yavaş yavaş nabız yoklamaya başladı. Rainbow Six: Siege'in dördüncü yıl, ikinci sezonu yolda. Yeni sezonun yeni operatörleri ilk görseller gelmeye başladı. Ubisoft, Rainbow Six Siege hesabından, yeni sezonun iki yeni operatörünün yer aldığı bir gif paylaştı.

Rainbow Six: Siege'in yeni operatörleri için bir gif yayınlandı

"Dikkatli bak... ne görüyorsun?" Notu ile paylaşılan görselde birisi kapüşonlu diğer ise ayakta ve sırtı bize dönük iki yeni operatör yer alıyor. Sadece yayınlanan bu görsele bakarak yeni operatörlerin özellikleri ile ilgili bir şeyler söyleyebilmek çok zor. Ancak daha önce sızan bilgilerle bir örtüşme de var bir karakterin takım elbise ve zırh giyeceği, diğer karakterin ise adeta ninja gibi sessiz olacağı bilgileri sızmıştı. Bu bilgiler yayınlanan görsellerle örtüşüyor. 

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezon ile birlikte gelecek iki yeni operatörler ilgili bazı sızıntılar olmuştu. Bu sızıntıda yer alan bilgiler şöyleydi;

Rainbow Six Siege'in yeni operatörleri Danimarkalı olacak gibi görünüyor. Sızan bilgilere bakacak olursak yeni operatörlerin adı Nökk ve Warden olacak. Danimarka Deniz Kuvvetleri'ne mensup olan Nökk atak tarafında yer alacak. Nökk'ün "son derece sevimli" bir görünüme sahip olduğu ifade ediliyor. Warden adlı yeni karakterin ise Danimarka gizli servisine üye olduğu ifade ediliyor.  Warden görünüşe göre kevlar vücut zırhı ile takım elbise giyecek ve kravat takacak. Yeni atak karakterinin hatch'ler ile ilgili savunmacıları oldukça zorlayacak bir özelliği olacak. Savunmacılar aynı katta bulunan hatch'leri daha fazla savunmak durumunda kalacak. Savunma karakterinin ise, Caveira'nın sessiz adımına benzer bir özelliği olacağı, aynı zamanda flaş bombaları ve sis bombalarından da etkilenmeyeceği belirtiliyor. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2019 08:27
Türkiye gelsin aga
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2019 12:53
Türkiye gelse yeter
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2019 14:12
Fas geldi Türkiye hala yok.
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2019 12:32
Kenya bile gelecek ama Türk operatör hala olmayacak ben seneye de eklenecegini sanmıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2019 19:51
Savunma operatörü amerikalı olacak diye biliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rainbow Six: Siege'in yeni operatörleri için bir gif yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×