Rakibi iptal oldu, kendine güveni geldi

Rakibi iptal oldu, kendine güveni geldi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 2.12.2013 - 10:51
İşte sıradaki kriket oyunu
Bu aslında Merlin Okuru'nun ve Türk oyuncuların ilgisini çekecek bir oyun değil ancak haberi şöyle bir özelliği var.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta sizlere Ashes Cricket adlı bir oyun hakkında haber yapmıştık. Haberde kısaca Steam üzerinden yayınlanan oyunun çok ilgi görmediğini ve bu sebeple Steam'den kaldırıldığını ve oyunu Steam üzerinden alanlara paralarının iade edildiğini belirtmiştik.

Şimdi ise yeni bir kriket oyunundan ilk görüntüleri sizlere yayınlıyoruz.

Avustralyalı stüdyo Big Ant tarafından geliştirilen Don Bradman Cricket 14 bu yıl sonunda PC, Xbox 360 ve PS3 için yayınlanacak. Oyunun en büyük, ki zaten tek, rakibi Ashes Cricket de ortadan kalkınca firma kendine güvenle bir oynanış videosu yayınladı.

Elbette tüm oyun dünyasını Türkiye üzerinden hesaplamamak lazım ve Avustralya, Hindistan ve bazı başka ülkelerde kriket oyununun ne kadar ilgi gördüğünü de biliyoruz.

Asıl sormak istediğimiz artık "rakibi" de kalmayan bu yeni oyununun olur da Steam üzerinden yayınlanırsa ne kadar şansı olur? Videoyu izleyip siz karar verin.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 11:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×