Ravenloft - Kara Gül'ün Hayaleti raflarda! Vinas Solamnus geliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ravenloft - Kara Gül'ün Hayaleti raflarda! Vinas Solamnus geliyor!
Ankira yayıncılığın yolladığı mailin pek çoğunuzu ilgilendirdiğini düşünüyoruz ve olduğu gibi yayınlıyoruz.

Merhaba,

Ravenloft kitaplarımıza bir yenisi eklendi: Kara Gül Şövalyesi'nin devamı olan Kara Gül'ün Hayaleti. Kitap bugünden itibaren dağıtımda.

Bir best-seller olan Kara Gül Şövalyesi'nin bu tüyler ürpertici devamında, Lord Soth--EJDERHA MIZRAĞI dünyasının karalordu ve eski şövalyesi--hükümdarlığının parçalanmasını önlemek için savaşırken, ayrılıkçılar Sithicus'un kontrolü için birbiriyle çekişmektedir.

O, düşmanlarını mağlup etmek için çabalarken, Beyaz Gül'ün ülkede dolaştığı haberi kendisine ulaşır. En sonunda Kitiara Soth'a geri mi dönmüştür, yoksa bu ölüm şövalyesinin trajik geçmişinden gelen başka bir hayalet midir? (Arka Kapak)

Kitapla ilgili bilgilere www.ankira.com adresinden ulaşabilir, yine aynı adreste örnek bölümleri bulabilirsiniz.

Bir sonraki kitabımız Ejderha Mızrağı'ndan geliyor: Kayıp Tarihçeler dizinin birinci kitabı olan Vinas Solamnus. Solamniya Şövalyeleri'nin kurucusu olan Komutan Solamnus'u daha yakından tanıma fırsatı bulacağız bu kitapta. Bu kitap Aralık ayında raflarda olacak. Ocak ayında ise aynı dizinin ikinci romanı olan Fistandantilus, Yeniden Doğuş'u yayınlayacağız.

Ankara'daki okuyucularımızı hem kendi yayınlarımız, hem de Arka Bahçe, Phoenix, İthaki gibi yayınevlerinin fantastik içerikli kitaplarını uygun fiyatlarla bulabilecekleri satış yerimize bekliyoruz. Yerimizi daha kolay bulmanıza yardımcı olabilmek için internet sitemizdeki Firma Bilgileri bölümünde yer alan krokiden de faydalanabilirsiniz.

Ankira
http://www.ankira.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2022 00:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ravenloft - Kara Gül'ün Hayaleti raflarda! Vinas Solamnus geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×