Red Dead Redemption 2'ye ait olan sanat kitabı sızdırıldı

Red Dead Redemption 2'ye ait olan sanat kitabı sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.05.2018 - 11:20
Merakla beklenen Red Dead Redemption 2'nin sanat kitabı sızdırıldı

Duyurulduğu andan itibaren oyuncuları heyecanlandıran Red Dead Redemption 2 hakkında oyunun sevenlerini ilgilendiren bir sızdırma olayı gerçekleşti. Bookfinder isimli site, Red Dead Redemption 2 ile alakalı bir listeleme yaptı. Yapılan listelemede verilen bilgilerin Red Dead Redemption 2 ile bire bir tutması ve açıklamada The Art of Red Dead Redemption 2 yazması, bu listelemenin bir sanat kitabı olduğunu doğrular nitelikte. Ayrıca site, yaptığı listelemede Uluslararası Standartlar Organizasyonu tarafından hazırlanan kitap numaralama sistemine ait kitap numarasını da paylaşmış durumda.

Red Dead Redemption 2'nin sanat kitabı listelendi

Red Dead Redemption 2'ye ait olan sanat kitabı sızdırıldı

Böylelikle Rockstar Games'in oyunun yanında koleksiyonculara yönelik çalışmalarının olacağını söyleyebiliriz. Yeni nesil için geliştirilen ilk Rockstar oyunu olma özelliğini taşıyan oyun olan Red Dead Redemption 2, muhtemelen çıktığı zaman uzun bir süre satış listelerinde aşağılara düşmeyecek. Yeni nesil konsolların gücünü tamamen kullanacak olan merakla beklenen yapımın bizlere neler sunacağı hakkında oldukça fazla heyecanlanıyoruz. Üçüncü fragmanı yarın yayınlayacaklarını söyleyen geliştiriciler, muhtemelen yeni fragmanda oynanış mekaniklerine ait daha fazla görüntü göstereceklerdir. Hikaye anlamında da oyuncuları heyecanlandıran Red Dead Redemption 2'nin çevrimçi modu da merak ediliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 07:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×