Remedy firmasının yeni oyunu ne zaman karşımıza çıkacak?

Remedy firmasının yeni oyunu ne zaman karşımıza çıkacak?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.02.2018 - 10:01
Quantum Break sonrası hangi oyun gelecek?

Remedy firması şimdiye kadar çıkarmış olduğu oyunlar ile her zaman konuşulmayı başardı ve firma uzun bir süredir yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Max Payne, Alan Wake ve daha sonrasında çıkan Quantum Break ile hem zaman olgusunu iyi işleyen hem de grafik ve atmosfer anlamında başarılı oyunlar karşımıza çıkaran Remedy ekibinin bu yeni projesi ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı.

Remedy'nin yeni oyunu ne zaman gösterilecek?

Firmanın başındaki isim olan Sam Lake, daha önce gösterilmeyen bu projenin The Project 7 (P7) olarak adlandırıldığını dile getirmişti. Bazı firmalar ile oyunun dağıtımı için görüşen Remedy'nin 505 Games ile anlaşmaya vardığı da gelen bilgiler arasında. Remedy'nin bu yeni projesi için ise biraz daha beklememiz gerekiyor çünkü oyunun 2019 yılında çıkacağı açıklandı.

Firmanın daha önceki oyunlarında da kullandığı ve geliştirmeye devam ettiği Northlight grafik motoru ile geliştirilecek olan The Project 7 hakkında daha fazla bilgi ise bulunmuyor. Ama işin içerisinde Remedy olunca iyi bir hikaye, iyi bir grafik ve tabi ki ucundan da olsa zaman olgusu üzerine oturtulan bir oynanış bekliyoruz. Oyunun bu sefer PC, PS4 ve Xbox One için hazırlandığını da hatırlatalım.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 10:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 16:49
Alan Wake isterük.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 13:22
quantum break güzelde kardeş hiçmi vuruş hissi olmaz yahu bir oyunda acayip soğuttu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 19.02.2018 10:21
Remedy'nin en sevdiğim oyunu Death Rally idi. Ama ilki, 96 da mı ne oynuyordum, sonra max payne 1 baya sükse yapmıştı. 2. çıkardıkları Death Rally de eh işte o kadar fena olmamakla beraber ilkinin tadını pek veremedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×