Resident Evil ReVerse açık beta indirmeleri açıldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 6.04.2021 - 13:26
Resident Evil ReVerse açık beta indirmeleri Steam üzerinden başladı. Oyunu denemek isteyenler bugünden itibaren ücretsiz şekilde indirebilir.

Resident Evil ReVerse açık beta süreci başladı. Resident Evil evreninden tanıdık yüzlerin de yer aldığı PvP çok oyunculu bu yeni deneyimi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Tabi bundan önce oyunun Steam mağazasına girip betaya katılmak için indirmeniz gerekiyor. Ön indirme süreci başladı, bugünden itibaren indiren oyuncular 8 Nisan tarihinden 11 Nisan'a kadar oyunu deneyimleyebilecekler. Baştan belirtelim, indirme butonunun görünmediği bazı oyuncular olmuş, sizde de olabilir. Sorunun neden kaynaklandığını ya da çözümünün nasıl olacağını şimdilik bilmiyoruz.

Resident Evil ReVerse açık beta süreci

Resident Evil Village ile birlikte ilk kez karşımıza çıkan Resident Evil ReVerse, serinin diğer oyunlarının aksine çok oyunculu bir PvP deneyimi vaat ediyor. İki takım olmak üzere bir takım Resident Evil karakterlerinden oluşurken diğer tarafta tanıdığımız ana düşmanlar bulunacak. Takımlardan biri virüs hücrelerini etraftan toplarken, düşmanlardan oluşan takım onları öldürmeye çalışacak. Ölen karakterler, ana düşmanlardan biri olarak yeniden canlanacak ve belirli bir süre içerisinde virüs örneklerini toplayan oyuncular bazı görevleri yerine getirmek durumunda kalacak.

Resident Evil ReVerse açık beta başladı

Genelde koşuşturmacalı ve gerilimli bir deneyim olarak karşımıza çıkacak gibi görünen Resident Evil ReVerse betasına katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda alt taraftaki bağlantılardan Village'ın sistem gereksinimlerini de öğrenebilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

ReVerse sistem gereksinimleri

Betaya katılmadan önce sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Hatırlatalım, beta 8 Nisan'da başlıyor.

Minimum:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 3 1200
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti / AMD Radeon RX 560
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i7-8700 / AMD Ryzen 5 3600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 5700
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 14:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil ReVerse açık beta indirmeleri açıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×