Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.04.2021 - 17:02
30 Nisan'da Playstation 5 için özel olarak çıkacak Returnal çıkış fragmanında oyunun hikayesine dair merak uyandıracak detaylar yer alıyor.

Playstation 5 için özel olarak geliştirilen Returnal çıkış fragmanı ile karşımıza çıktı. Yapım aşaması bir süre önce tamamlanan ve çıkış tarihine sadece iki gün kalan oyunun bu fragmanı hikayes açısından merakınızı cezbedecek bazı detaylar barındırıyor. Yayınlanan çıkış videosunda hem hikayeye dair önemli ayrıntılara hem de oynanış dinamiklerine yer verildiğini görüyoruz. Döngüler üzerine kurulu bir dinamiğe sahip olan Returnal'ın bu videosunda da bu döngü kısmına vurgu yapıldığı gözüküyor.

Returnal çıkış fragmanı yayınlandı

Returnal ilk 20 dakika

Returnal Hakkında

Astra adı verilen bir uzay araştırma birliğinin üyesi Selene, şekil değiştiren bir gezegene zorunlu iniş yapar. Bu gezegende tek başına mahsur kalan Selene, hayatta kalmak için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını araştırmak ve canını dişine takarak mücadele etmek zorundadır. Tekrar tekrar yenilir ve her öldüğünde yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır.

Returnal’ın savaş sahnelerinde göz alıcı görsel efektlere ve mermilerin cehennem gibi havada uçuştuğu kapışmalara tanık olacaksınız. Her döngü size yeni kombinasyonlar sunacak. Bu sebeple her seferinde hayatta kalabilmek için sınırlarınızı zorlamanız ve farklı stratejiler belirlemeniz gerekecek. Tekrar oynanabilirliği fazlasıyla yüksek olarak tasarlanan ve bu yönteme uygun şekilde değişen dünyasıyla Returnal, sizi üzerinizdeki ölü toprağını atarak her doğuşta yeni ve gelişen zorluklara karşı mücadele etmeye davet ediyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 09:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
allalla
allalla 29.04.2021 10:39
Bir oyun için fiyatı çok yüksek geldi bana.
Twitch üzerinden izleyip bitireceğim gibi görünüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2021 05:01
Cezbetmedi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2021 23:09
Bombastik bir oyun geliyor,keske ps4 ede ciksaydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 28.04.2021 18:55
umarim on siparis verdigimize pisman etmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
Returnal çıkış fragmanı merakınızı cezbedebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×