Riot Games'ten 2 milyon dolar ödüllü festival

Riot Games'ten 2 milyon dolar ödüllü festival

Furkan Güler
Furkan Güler 26.11.2019 - 10:30
Orta Doğu yatırımları hız kesmeden sürüyor.

Riot Games, 5 -7 Aralık 2019 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad'ta Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki ilk resmi etkinliğini düzenliyor. Deneyimsel aktivite alanları, turnuvalar ve konserleri içeren Nexus adındaki festivalde, toplam 2 milyon dolarlık para ödülü verilecek.

Riot Games'ten 2 milyon dolar ödüllü festival

Riot Games, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki ilk etkinliğinde, konserler, farklı aktivite alanları, hediyeler ve turnuvalarla dolu dev bir organizasyona imza atıyor. Tüm dünyada büyük ses getireceğine inanılan Nexus Festivali kapsamında Riot Games, toplam 2 Milyon Dolar değerinde para ödülü dağıtacak. Oyun dünyasındaki en büyük para ödüllerinden birini sunan festival kapsamında 6 farklı turnuva düzenlenecek.

Bu turnuvalarda Sihirdar Vadisi rekabetinde toplamda 1 milyon 500 bin ABD Doları, Cosplay yarışmasında 200 bin, Teamfight Tactics turnuvalarında 200 bin ve son olarak bire bir turnuvalarda 200 bin ABD Doları değerinde para ödülü verilecek. Turnuvalar, influencer ve oyuncular olmak üzere iki ayakta düzenlenecek.

Konserler ve eğlenceli aktiviteler katılımcıları bekliyor

League of Legends’ın büyülü dünyası “Runeterra” temasıyla düzenlenecek festival kapsamında dünyaca ünlü popüler sanatçılar, muhteşem şovlar eşliğinde sahne alacak. Konserler haricinde güne renk katacak Piltover laser tag, Thresh hook, Runeterra Jigsaw Puzzle gibi toplam 23 farklı aktivite ve mini oyun katılımcıları bekliyor. Ziyaretçiler için gün boyu eğlence ve bol etkileşim vaat eden Nexus’a fiziksel olarak 50 bine yakın oyun severin katılması bekleniyor. Festival ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiye https://nexusarabia.leagueoflegends.com/en/ adresinden ulaşmak mümkün.

-Basın bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 19:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2019 18:54
Bende arabistandayım nerde yapılıcak tahminimce challenger arena
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×