Secret Battle'da kaderin seni çağırıyor

Secret Battle'da kaderin seni çağırıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 30.07.2010 - 10:43
Yeni bir web tabanlı Türk oyunu
BÜLTEN

Nisan 2008'de yapımına başlanan Secret Battle, 28 Temmuz 2010 tarihi itibari ile Open Beta yüzünü oyun severlere gösteriyor. Oyun, 2 boyutlu ve web tabanlı olmakla birlikte, Türk oyun geliştiricileri tarafından yapılmış olması değerine değer katıyor. Tamamen Türk yapımı olan Secret Battle'da, ana dil olarak Türkçe ve global dil olarak İngilizce dil desteği de bulunuyor.

Secret Battle'da kaderin seni çağırıyor
Bir kahraman yaratarak başladığınız Secret Battle macaranızda, sizlere level aldıkça gelecek askerleriniz ve kaynaklarınızı elde etmeniz için bir şehir haritası eşlik ediyor. Bunların yanı sıra item upgrade, binaların yerlerini değiştirme, item satışları, pazar alanı ve market sistemi, dünya haritasında ayrı bir şehir oluşturma, klan sistemi v.b. gibi birçok özellik bulunmakla birlikte, oyunun yardımcı klavuzları ve genel bilgileri oyunun resmi forumunda detaylı olarak yer alıyor.

Bilgi için:

Site: www.secretbattle.com
Forum: www.secretbattle.com/forum
Mail: info@secretbattle.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 23:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×