Seven Knights’a yeni özel kahraman ‘Roro’ geliyor

Seven Knights’a yeni özel kahraman ‘Roro’ geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.07.2017 - 01:58
Okyanusun adaletine sahip bir büyü kahramanı
Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., mobil RPG Seven Knights’a yeni özel kahraman ‘Roro’nun eklendiğini duyurdu.

Endonezyalı bir tanrıçadan esinlenerek yaratılan Roro, bir büyü kahramanı ve “Okyanusun Adaleti”ne sahip. Arenada son derece faydalı olacak yeteneklerle gelen bu kahraman, müttefik taraftaki diğer büyü kahramanlarıyla büyük uyum içerisinde.

Yeni güncellemede ayrıca Seven Knight’taki görev simgesi, lider simgesiyle değişti. Oyuna yeni eklenen lider simgesi, oyuncuların oynadıkça elde ettikleri simgeleri kullanarak yeteneklerini arttırmalarını sağlayan görev simgesini ekledi.

Seven Knights’a yeni özel kahraman ‘Roro’ geliyor
Etkinlik var kaçırmayın

6 Yıldız Kahraman Kartları’nı birleştiren oyuncuların yeni bir özel kahraman elde etmesini sağlayacak olan yeni bir etkinlik ise 27 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek. Birleştirme için gereken kahramanların bir kısmı anlık bildirimlerle verilecek. Ayrıca, hesap başına yalnızca bir tane alınan Başlangıç Paketi sıfırlanacak ve oyuncular bu paket sayesinde yakutlar ile çeşitli hediyeler kazanacak.

Tüm dünyada büyük bir başarı ve popülerliğe ulaşan Seven Knights, biriktirilip geliştirilebilecek 500’den fazla karakter sunan sıra tabanlı bir mobil RPG’dir.

Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 22:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2017 23:56
Seven ne yapmaz!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×