Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi için yeni video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.08.2021 - 12:06
Gösterim tarihi iyice yaklaşan Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi için tanıtım videoları gelmeye başladı.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Marvel Sinematik Evreni'nin Faz 4 filmleri arasında yer alan ve Türkçe'ye Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesiolarak çevrilen filmin daha önce iki fragmanı yayınlanmıştı. İlk olarak 7 Mayıs 2021'de gösterime girmesi planlanan film Covid-19 salgını sebebi ile ertelenmiş ve 3 Eylül 2021 vizyon tarihini almıştı. İşte gösterim tarihi yaklaşan film için kısa tanıtım videoları ve akabinde TV reklamları da gelmeye başladı.

Marvel Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi için yeni video

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings için yayınlanan yeni tanıtım videosuna baktığımızda daha önce gördüğümüz sahnelere ek olarak yeni sahnelere yer verildiğini de görüyoruz. Martial Arts (Dövüş sanatları) dışında Mystic Arts dinamiklerini de içerecek olan filmde birçok aksiyon sahnesine de yer verilecek. Filmin kendi hikayesi dışında tabi ki MCU bağlantısı konusunda nasıl bir işleyişe sahip olacağını da şimdiden merak ediyoruz.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi için yeni video geldi

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi hakkında

Daha önce Tekan ve Kim's Convenience gibi yapımlarda boy gösteren Simu Liu'nun başrolde yer aldığı filmde bu oyuncuya Tony Leung (Wenwu), Awkwafina (Katy), Michelle Yeoh (Jiang Nan), Fala Chen (Jiang Li), Meng’er Zhang (Xilaing) ve Florian Munteanu (Razor Fist) gibi isimler eşlik edecek. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Destin Daniel Cretton yer alıyor.Tony Leung tarafından canlandırılacak olan Wenwu karakterinin MCu tarafındaki önemi de oldukça büyük. Daha önce Iron man 3'te bir sahtekar olarak resmedilen Mandarin, bu film ile birlikte gerçek versiyonu ile birlikte karşımıza çıkmış olacak. Ayrıca fragmana baktığımızda günümüz dışında geçmişe dair önemli sahnelerin filmde yer alacağını da görüyoruz. 

Filmde babası tarafından acımasız bir suikastçı olarak yetiştirilen Shang-Chi'nin hikayesine odaklanılacak. Babasının oldukça güçlü ve ölümsüz bir büyücü olması sebebiyle eğitimi sırasında simya ve insan üstü güç kazanması şeklinde eğitilen Shang-Chi, onun emellerini öğrendikten sonra fragmanda da görüldüğü üzere himayesinden kaçacak. Sonrasında ise karakterin geçmişi ile yüzleşmesine ve tabi ki babasına karşı duruşuna tanıklık edeceğiz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 09:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi için yeni video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×