Shang-Chi yönetmeni devam filminde Jackie Chan'i istiyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.12.2021 - 11:50
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin yönetmeni devam filminde ünlü oyuncu Jackie Chan'in kadroda yer almasını istiyor.

Geçtiğimiz aylarda gösterime giren Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi özellikle dövüş koreografileri ve eğlenceli yapısı ile beğenilmiş, içerdiği farklı öğeler ile MCU'nun en farklı yapımlarından biri olmayı başarmıştı. Filmin yönetmenliğini yapan Destin Daniel Cretton, hali hazırda Hong Kong film endüsrisinin efsanelerinden biri olan Tony Leung'un MCU'ya katılmasında da önemli bir rol sahibi olmuştu. Yönetmenin devam filmi için gözüne kestirdiği ve istediği isim ise bir başka efsane oldu.

Shang-Chi yönetmeni devam filminde Jackie Chan'i istiyor

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin devam halkası bildiğiniz gibi resmi olarak duyuruldu. Filmin yönetmenliğini yine Cretton üstlenirken başrolde ise tabi ki Simu Liu'yu göreceğiz. Cretton bu sefer ise devam filminde Jackie Chan'i MCU'ya dahil etmek istediğini dile getirdi. Kendisine kalsa bunu kesinlikle yapacağını belirten yönetmen bir nevi yapımcılara da mesajını iletmiş oldu.

Shang-Chi yönetmeni devam filminde Jackie Chan'i istiyor

Cretton, CinemaBlend ile yaptığı röportajda konu ile ilgili şu ifadelerde bulunmuş; "Yani, Jackie Chan'in bir filmimde yer alması hayatım boyunca en büyük hayallerimden biri olacak". Cretton devam filminin yanı sıra Disney+ için henüz açıklanmayan bir proje üzerinde de çalışıyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 02:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2021 12:08
Bana hiç mümkünmüş gibi gelmiyor. En son Hong Kong olaylarında aldığı taraf, CCP'ye yanlaması filan düşünülünce bizim buradaki yandaş/muhalif olayı gibi tarafgar bir isim oldu; Cinsel taciz iddiaları filan da cabası. İnanılmaz siyasi bir isim artık. Seveni kadar da nefret edeni var adamın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shang-Chi yönetmeni devam filminde Jackie Chan'i istiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×