Shaq O'Neal'ı kontrol ettiğimiz yeni Shaq Fu oyunu duyuruldu

Shaq O'Neal'ı kontrol ettiğimiz yeni Shaq Fu oyunu duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.02.2018 - 11:32
Shaq Fu: A Legend Reborn duyuruldu

Shaq Fu ismini eminim 90'lı yıllarda oyunlar ile ilgili olan takipçilerimiz hatırlayacaktır. 1994 yılında Sega MegaDrive için çıkan Shaq Fu, özellikle animasyon yapısı ile o dönemin en dikkat çeken oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Efsanevi basketbolcu Shaquille O'Neal'ın bir kahraman olarak karşımıza çıktığı Shaq Fu, yeni versiyonu ile bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Shaq Fu: A Legend Reborn geliyor

Daha önce Max Curse of Brotherhood ve Victor Vran gibi yapımlara imza atan Wired productions, Shaq Fu: A Legend Reborn oyununu duyurdu. Eski versiyona göre çok daha farklı bir grafik tarzını benimseyen oyunda yine Shaquille O'Neal'ı kontrol etme şansına erişeceğiz. Oyunun ilk videosuna baktığımızda ise dövüş anları dışında farklı dinamiklerin de oyuna eklendiğini görüyoruz. Kombo sisteminin ön plana çıkacağı bir oynanışa sahip olacak yapımın Katana, Shuriken ve beyzbol sopası gibi silahları da içereceği belirtilmiş.

Önümüzdeki aylarda çıkacağı belirtilen Shaq Fu: A Legend Reborn'un PC, PS4, Xbox one ve Switch için geliştirildiğini de belirtelim. Oyunun duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2018 11:47
Eğlenceli duruyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×