Sims 3'ün Internet'e sızan versiyonu, demo sürümüymüş!

Sims 3'ün Internet'e sızan versiyonu, demo sürümüymüş!

Osman Tufan
Osman Tufan 3.06.2010 - 12:31
Sims 3'ün Internet'e sızan versiyonu, demo sürümüymüş!

Hatırlayacağımız gibi, esrarengiz bir şekilde Sims 3, 2008 yılının sonlarına doğru internete sızmış ve tam 200.000’in üzerinde indirilerek 2008'de korsan olarak en çok indirilen oyun olan Spore'u geçmişti. Normalde böyle bir durumun oyun yapımcılarını üzmesi gerekirdi, fakat EA Games’ten gelen açıklama bunun tersi yönündeydi. EA Games'in CEO'su John Riccitiello tarafından bu sızma, bir "demo sürümüydü" olarak açıklandı. Riccitiello, bunun gizli bir pazarlama stratejisi olduğunu söyledi ve şunları ekledi; "Oyunun internette sızan versiyonunda sadece bir tane şehir vardı. Sims 3'ün içeriği çok geniş fakat bunlara sahip olmak için EA'e kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ancak bu kayıttan sonra oyunun büyük bir eklentisi olan ikinci şehri indirebiliyorsunuz. Kısaca internet üzerinden Sims 3’ü indiren korsan oyuncular ikinci şehri oynayamıyor ve diğer eklentilere sahip olamıyorlar. Ben bu sızıntının demodan farklı olduğunu düşünmüyorum" diyerek sözlerini bitirdi.

Kaynak: www.industrygamers.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 07:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×