Skyrim yeni nesil güncellemesi duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 20.08.2021 - 10:43
Çıkışından bu yana neredeyse on yılı deviren Skyrim, oyuna bir sürü yeni içeriğin ekleneceği yepyeni bir güncelleme alıyor.

Oyun tarihinin en ünlü yapımlarından bir tanesi olan The Elder Scrolls V: Skyrim, çıkışından yaklaşık on yıl sonra balıkçılık ve yeni nesil güncellemesi alıyor. Zaman zaman çeşitli güncellemelerle neredeyse mevcut olan her platforma uyarlanmış olan yapım, yeni nesil konsolları da es geçmeyecek gibi gözüküyor. Skyrim'in onuncu yılını kutlamak için duyurulmuş olan bu güncelleme, oyunun tam onuncu yılında (11 Kasım 2021) çıkacak. Grand Theft Auto V'in yeni nesil güncellemesiyle aynı tarihte çıkacak olan içerik, oyuncuları büyük bir ikileme sokabilir.

Skyrim, balıkçılık ve yeni nesil güncellemesi alıyor

Oyunun yeni nesil güncellemesi her ne kadar Special Edition sahiplerine ücretsiz bir şekilde çıkıyor olsa da, Skyrim Anniversary Edition ile oyuna balıkçılık da dahil bir sürü yenilik getirecek. Creation Club'tan da oldukça fazla sayıda içeriğin direkt olarak oyuna dahil olacağı güncellemeyle, yeniliklerle dolu bir Skyrim ile karşılaşabilecek, yeni nesil konsollarda en iyi şekilde deneyimleyebileceğiz.

Skyrim, balıkçılık ve yeni nesil güncellemesi alıyor

Ayrı bir şekilde satılması düşünülen Anniversary Edition'un fiyatı henüz belli olmadı. Eğer oyunun Special Edition versiyonuna sahipseniz veya Xbox Game Pass üzerinden oynuyorsanız, muhtemelen belirli bir ücret vererek Anniversary Edition'a yükseltebilecek ve tüm yeniliklerden yararlanabileceksiniz. Special Edition sahipleri için yeni nesil güncellemesi her ne kadar ücretsiz olsa da, Anniversary Edition ücretli olacak gibi gözüküyor. Oyunun Anniversary Edition'u 11 Kasım 2021'de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2022 06:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 13:52
Bir ürünün etinden, sütünden, yumurtasından faydalanmak bu olsa gerek
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2021 16:25
Tüm modların güncellenmesi gerekecek. Canımı sıktı bu durum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2021 11:27
O animasyonlar olduğu sürece 100. Yıl güncellemesi gelse de oynanmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2021 03:29
Bi bosmer olarak oyunu bitirmemiştim.
Artık öyle de bitiririm tam olur :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2021 22:18
tost makinesine ne zaman çıkar acaba?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skyrim yeni nesil güncellemesi duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×